Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Wraca Typer Gnieźnieńskiego Sportu! [ZAŁOŻENIA]

To już absolutnie przesądzone. Wraca Typer Gnieźnieńskiego Sportu. Rywalizacja toczyć się będzie od najbliższego weekendu (15-16 sierpnia). Zgłoszenia przyjmować będziemy natomiast do momentu rozpoczęcia pierwszego wydarzenia w sobotę.

TYPER GNIEŹNIEŃSKIEGO SPORTU – ZAŁOŻENIA:
1. TGS rusza dnia 12 sierpnia 2020 roku o g. 20:00 (środa) – wówczas opublikowany zostanie formularz I rundy. Zgłoszenia przyjmować będziemy do momentu rozpoczęcia pierwszego wydarzenia w sobotę. Pierwszymi uwzględnionymi wydarzeniami będą te, które odbędą się w weekend 15-16 sierpnia 2020 roku.
2. Tym razem rywalizacja toczyć się będzie na dystansie 4 rundy = 1 partia (ok. miesiąc). To sprawi, że zmagania będą bardziej emocjonujące i co cztery rundy będą mogli dołączać nowi uczestnicy. Wpisowe na jedną partię to jedynie 5 złotych. Środki zostaną przeznaczone na wsparcie organizacji tego konkursu i nagrody. Środki należy wpłacać TUTAJ.
2. Typowanie wyników odbywać się będzie co weekend, na zasadzie 1-X-2, czyli wskazania zwycięzcy, bądź zaznaczenia opcji remisu (tylko regulaminowy czas gry). Poprawne wskazanie rezultatu nagradzane będzie jednym punktem.
3. Przed każdym weekendem typowane będą wyniki pięciu wydarzeń, głównie z Powiatu Gnieźnieńskiego, choć nie tylko.
4. Oprócz wydarzeń typowanych na zasadzie 1-X-2, będziemy wprowadzać również urozmaicenia w postaci typów EXTRA (maksymalnie dwa typy EKSTRA na weekend). Tutaj pojawiać się będą różne pytania, np. ile bramek padnie w meczu Mieszka Gniezno, lub który zawodnik zdobędzie najwięcej trafień dla Szczypiorniaka Gniezno? (prawidłowa odpowiedź będzie nagradzana dwoma punktami).
5. Przyjmowanie typów będzie odbywać się za pośrednictwem formularza Google (uczestnik musi być zalogowany do konta Google). Uczestnik zabawy udostępnia organizatorowi swoje dane – imię i nazwisko. Każdorazowo swoje typy będzie można przesyłać do momentu rozpoczęcia pierwszego wydarzenia. Formularz udostępniany będzie w środę wieczorem. Przesłanych typów nie można edytować.
6. Po każdym weekendzie będą publikowane rankingi.
7. Do TGS można dołączyć przed każdą partią (w trakcie partii jest to niemożliwe!).
8. TGS potrwa do odwołania!
9. Organizator planuje wprowadzenie nagród dla zwycięzców poszczególnych partii. Ich wartość jest jednak uzależniona od zainteresowania.

Zastrzegamy, że zasady mogą ulec niewielkiej modyfikacji, jednak nie zmienią się główne założenia, co do metody typowania i ostatecznych rozstrzygnięć. 

10 sierpnia 2020 | 08:21

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *