Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Życiowy sukces Andrzeja Hurysza! „To dla mnie piękna złota jesień”

Andrzej Hurysz został Mistrzem Świata Masters w kulturystyce! W hiszpańskiej Tarragonie gnieźnianin zdobył złoto w kategorii Men Classic Physique Open do 75kg. – To dla mnie piękna złota jesień – powiedział nam bezpośrednio po rywalizacji.

Andrzej Hurysz dorzucił do swojej kolekcji kolejny medal z najcenniejszego kruszcu. Tym razem gnieźnianin triumfował w światowym czempionacie w kat. do 75kg w ogłoszonej niedawno przez organizację IFBB „klasycznej sylwetce”. To konkurencja w której są takie same kategorie jak w kulturystyce klasycznej, ale inne, zwiększone limity wagi ciała do wzrostu, co pod tym względem plasuje ją między kulturystyką klasyczną a ekstremalną.  Dla Hurysza to istna złota jesień. Zdobył dziś swój czwarty złoty medal w tym roku!

To była dla mnie piękna złota jesień. Zaczęło się od Arnold Classic w Barcelonie, a skończyło w pięknej Tarragonie. Dziś zostałem mistrzem świata w swojej kategorii wiekowej 40-44lat i wygrałem overall, czyli zwycięstwo z wszystkimi wygranym danych kategorii. To napewno mój największy sukces w tak krótkiej karierze jako zawodnika i reprezentanta Polski. Czekałem na tego Mazurka prawie rok od ostatnich mistrzostw świata, gdzie zdobyłem srebrny medal. Dziś zagrali mi go 2 razy i chyba dla każdego sportowca jest to chwila bezcenna. Czy było ciężko? Nigdy nie jest łatwo to tylko sport każdy może wygrać i także przegrać. To nie o łatwy sport wymaga wiele wyrzeczeń dyscypliny silnej woli i psychiki. Trzeba zaplanować każdy najmniejszy szczegół. Dziś wszystko mi wyszło miałem życiową formę i chyba swój dzień – relacjonuje naszemu portalowi.

Gnieźnianin ma ogromną satysfakcję, jednak sukcesu jak mówi – nie byłoby bez zaangażowania innych osób. Ale wdzięczny jest także, ze wsparcia i dopingu. 

Dziękuję wszystkim którzy we mnie wierzyli, wspierali, kibicowali, za wszystkie gratulacje które dziś do mnie spływają z mojego ukochanego miasta i całej Polski.  Dziękuję raz jeszcze! – kończy gnieźnianin.

08 grudnia 2018 | 22:41

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *