Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Juniorzy Orła Gniezno z awansem do mistrzostw Polski!

W sobotę na torze speedrowerowym przy ulicy Sikorskiego 5 odbyła się ostatnia runda Indywidualnych Mistrzostw Okręgu Juniorów i Drużynowych Mistrzostw Okręgu Juniorów. W zawodach z dobrej strony zaprezentowali się młodzi zawodnicy GKS Rado Orła Gniezno.

Gnieźnieńscy juniorzy zajęli 2. miejsce w DMOJ co daje im awans do Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Wyniki Drużynowych Mistrzostw Okręgu Juniorów:
1.Mustang Żołędowo 40 pkt.
2.Rado Orzeł Gniezno 39 pkt.
3.TSŻ Toruń 38 pkt.

GKS Rado Orzeł Gniezno:
1.Eryk Janke (4,3,4,3) 14 pkt
2.Michał Menz (2,-,2,2) 6 pkt
3.Krzysztof Arczewski (3,3,3,-) 9 pkt
4.Nataniel Koperski (2,2,2,2) 8 pkt
5.Jakub Stachowski (1,1) 2 pkt

Awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów wywalczyli natomiast Wojciech Małecki i Mikołaj Menz.

Wyniki:
1.Wojciech Małecki – Orzeł (4,4,4,4,4) 20 pkt
2.Jakub Kościecha -TSŻ (4,4,4,4,2) 18 pkt
3.Radosław Morawiak -Mustang (3,4,3,4,4) 18 pkt
4.Mikołaj Menz -Orzeł (4,2,4,4,3) 17 pkt
5.Borys Wojciechowski -TSŻ (3,3,4,3,4) 17 pkt
6.Bartosz Fryckowski -TSŻ (3,2,3,3,3) 14 pkt
7.Szymon Rząd -TSŻ (4,4,2,2,1) 13 pkt
8.Radosław Pilarski – Mustang (2,3,w,3,4) 12 pkt
9.Eryk Janke – Orzeł (3,1,2,3,3) 12 pkt
10.Kosma Syrkowski -TSŻ (2,3,1,2,3) 11 pkt
11.Krzysztof Arczewski -Orzeł (1,3,3,1,2) 10 pkt
12.Oskar Biernacki -Mustang (2,2,1,2,2) 9 pkt
13.Jakub Stachowski – Orzeł (1,1,3,2,1) 8 pkt
14.Michał Menz – Orzeł (1,2,2,1,2) 8 pkt
15.Nataniel Koperski -Orzeł (2,w,1,1,1) 5 pkt
16.Arkadiusz Pilarski -Mustang (1,w,2,1,w) 4 pkt

16 czerwca 2018 | 17:16

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *