Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Speedrowerowe teamy znów powalczą o mistrzostwo

W niedzielę na torze speedrowerowym przy ulicy Sikorskiego 5 zainaugurowana zostanie druga edycja cyklu Mistrzostw Teamów Sponsorskich. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 10:00. Do rywalizacji przystąpi sześć drużyn. 

W niedzielę ruszamy z Mistrzostwami Teamów Sponsorskich. Formułę tych zawodów znamy z tamtego sezonu. Odbędą się trzy rundy. Team, który wygra, inkasuje 10 punktów. Druga para – 8 pkt., trzecia – 6 pkt., czwarta – 4 pkt., piąta – 2 pkt. Za ostatnie miejsce nie dostaje się punktów – mówi Michał Małecki, wiceprezes Rado Orła Gniezno.

A skąd w ogóle pomysł na taki cykl? – Rok temu wymyśliłem taką formułę zawodów, żeby jakoś podziękować firmom, które nam z dobrego serca pomagają. W zeszłym roku wygrała para LOGKOM (sklep komputerowy na Winiarach). W skład tego teamu weszli Mariusz Małecki i Bartosz Marchwicki oraz rezerwowy Adam Małecki. Drugie miejsce zajęła firma BOL-AAN w składzie Łukasz Łaniecki i Jakub Stachowski, a na najniższym stopniu podium stanęła firma Emka – Wojtek Małecki i Krzysztof Arczewski. Wiemy, że w tym roku ani LOGKOM ani Bol-Ann nie wystąpią – tłumaczy Małecki.

Wiceprezes klubu podkreśla również, jak ważne jest wsparcie sponsorów. Dzięki dobrodziejom speedrowerzyści z naszego miasta mogą startować w zawodach i spełniać swoje marzenia. – Bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc firmom: Exito Mariusza Purola, Drukarni Majorczyk Romualda Majorczyka, firmie RADO Jarosława Gieburowskiego – za to, że jest sponsorem tytularnym i za zaufanie, firmie PTR PARTNER BHP – pani Karolinie Duszyńskiej, że zawsze nam pomoże i panu Mariuszowi Kropaczewskiemu i dziękujemy Henrykowi Szymańskiemu za pomoc w przygotowaniu fizycznym – kończy przedstawiciel Rado Orła.

Obsada 1. rundy Mistrzostw Teamów Sponsorskich: 

TEAM RADO
1. Przemysław Małecki
2. Bartosz Marchwicki
Rez. Adam Małecki

TEAM EMKA
3. Mikołaj Menz
4. Nataniel Koperski
Rez. Marcin Puk

TEAM DRUKARNIA MAJORCZYK
5. Michał Małecki
6. Michał Menz
Rez. Eryk Janke

TEAM EXITO
7. Mariusz Małecki
8.Filip Lauchstaedt/Adrian Stachowski
Rez. Krzysztof Arczewski

TEAM SZYMAŃSKI FITNESS 
9. Paweł Kozłowski
10. Mateusz Menz
Rez. Adam Kierejewski

TEAM PTR PARTNER BHP
11. Łukasz Łaniecki
12. Jakub Stachowski
Rez. Mateusz Małecki

Początek: 10:00

09 sierpnia 2018 | 21:58

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *