Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Speedrowerzyści Orła ciągle bez porażki

Konfrontacja Aseko Orła Gniezno TSZ-em Schoenberger Toruń był hitem tej rundy CS Superligi. Na obiekcie w pierwszej stolicy Polski lepiej spisała się ekipa gospodarzy, która triumfowała w stosunku 91:66. Najlepiej po obu stronach punktowali – Mikołaj Menz (17+3) oraz Arkadiusz Szymański (18+1).

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 91
11. Piotr Kupczyk NS
12. Szymon Rząd (3,w,1,4) 8
13. Łukasz Łaniecki (2,4,3,4) 13
14. Łukasz Kokott (4,4,2*,4) 14+1
15. Paweł Kozłowski (4,4,4,2) 14
16. Arkadiusz Graczyk (4,2,2,1) 9
17. Mikołaj Menz (3*,3*,4,3*,4) 17+3
18. Dawid Zachmyc (w) 0
19. Radosław Sieradzki (3) 3
20. Chris Timms (2*,1,4,3*,3*) 13+3

TSŻ TORUŃ: 66
1. Arkadiusz Szymański (4,2*,4,3,3,2) 18+1
2. Jakub Sawiński (1,3,1,1) 6
3. Jakub Kościecha (3,2,2*,2*,1) 10+2
4. Karol Krajewski (1,3,-,1) 5
5. Borys Wojciechowski (3,2,w,2,4) 11
6. Kosma Syrkowski (1,1,3,2,2) 9
7. Filip Kowalski (2,1,1,3) 7
8. Fryderyka Wojciechowska NS

BIEG PO BIEGU:
1. Arkadiusz Graczyk, Mikołaj Menz, Filip Kowalski, Kosma Syrkowski 7:3 (7:3)
2. Arkadiusz Szymański, Szymon Rząd, Chris Timms, Jakub Sawiński 5:5 (12:8)
3. Łukasz Kokott, Jakub Kościecha, Łukasz Łaniecki, Karol Krajewski 6:4 (18:12)
4. Paweł Kozłowski, Borys Wojciechowski, Arkadiusz Graczyk, Kosma Syrkowski 6:4 (24:16)
5. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Menz, Jakub Kościecha, Filip Kowalski 7:3 (31:19)
6. Paweł Kozłowski, Jakub Sawiński, Borys Wojciechowski, Szymon Rząd (W) 4:5 (35:24)
7. Łukasz Kokott, Karol Krajewski, Arkadiusz Szymański, Chris Timms 5:5 (40:29)
8. Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski, Arkadiusz Graczyk, Filip Kowalski 6:4 (46:33)
9. Arkadiusz Szymański, Łukasz Łaniecki, Łukasz Kokott, Jakub Sawiński 5:5 (51:38)
10. Chris Timms, Arkadiusz Szymański, Jakub Kościecha, Szymon Rząd 5:5 (56:43)
11. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Menz, Kosma Syrkowski, Borys Wojciechowski (W) 7:2 (63:45)
12. Paweł Kozłowski, Filip Kowalski, Jakub Kościecha, Arkadiusz Graczyk 5:5 (68:50)
13. Łukasz Kokott, Chris Timms, Borys Wojciechowski, Jakub Sawiński 7:3 (75:53)
14. Szymon Rząd, Arkadiusz Szymański, Paweł Kozłowski, Karol Krajewski 6:4 (81:57)
15. Borys Wojciechowski, Radosław Sieradzki, Kosma Syrkowski, Dawid Zachmyc (W) 3:6 (84:63)
16. Mikołaj Menz, Chris Timms, Arkadiusz Szymański, Jakub Kościecha 7:3 (91:66)

źródło: CS Superliga

15 maja 2022 | 20:03

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *