Piłka nożna

Mieszko - Tarnovia 1-1
Warta - Mieszko 2-1
Korona - Mieszko 1-3

Żużel

ROW - Start 59-31
Wybrzeże - Start 37-52
Start - Orzeł 35-55

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Jutrzenką 33-17
Kościerzyna - MKS 27-35
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

[AKTUALIZACJA] Niepewne rokowania. Kluczowe 24h

W związku z ogromną liczba zapytań, zbieramy dla was cały czas informacje na temat zdrowia Artura Walczaka. Gnieźnianin przypomnijmy doznał wczoraj ciężkiego nokautu podczas PunchDown5.

Z wielkim niepokojem nasłuchujemy informacji, które nieoficjalnymi kanałami napływają do nas z wrocławskiego szpitala, gdzie przebywa od wczoraj „Waluś”. 46-latek przypomnijmy został znokautowany w półfinałowej walce przez Dawida Zalewskiego i od razu trafił na oddział intensywnej terapii. Jak przed chwilą usłyszeliśmy, były strongman przeszedł od razu badanie tomografem, w błyskawicznym tempie przeprowadzono też operację, która wykazała bardzo poważne obrażenia głowy. Rokowania na tą chwilę są niepewne, a kluczowe będą najbliższe 24 godziny.

„Pozostalo nam się modlić o Artura, jest w śpiączce farmakologicznej w bardzo ciężkim stanie. Nie piszcie, jestem niedostępny. Wytworzył się ogromny krwiak. Czekanie na karetkę mogło zadecydować o jego zdrowiu” – przekazał z kolei przed chwilą Bonus BGC, przyjaciel Walczaka za pośrednictwem mediów społecznościowych. Módlmy się za „Walusia”

O szczegółach wczorajszej gali przeczytacie TUTAJ

screen: PunchDown

23 października 2021 | 09:41

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *