Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Centrum Capoeira Gniezno podsumowało sezon. W wydarzeniu wzięło udział ponad 60 osób

W dniu 28 czerwca odbyło się zakończenie sezonu treningowego 2019/2020 Centrum Capoeira Gniezno. Tegoroczne zakończenie miało miejsce w Tropikalnej Odnowie w Fałkowie. Na zorganizowanym przez grupę grillowaniu pojawili się adepci tej sztuki walki wraz z rodzicami. łącznie w wydarzeniu brało udział ponad 60 uczestników.

Trener Cajuero Krzysztof Moszyk podsumował miniony rok treningowy, omówił najważniejsze wydarzenia, nagrodził osoby wyróżniające się na tle grupy, podziękował wszystkim za obecność na treningach, a rodzicom za to, że chętnie przyprowadzają swoje dzieci i wspierają grupę w jej rozwoju.

Ważnym momentem podsumowania było podziękowanie za aktywny udział w zbiórce na portalu zrzutka, na której w ciągu jednej doby uzbierana została wyznaczona kwota. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za tak piękny gest.

Odbyło się również losowanie nagród dla osób, które wykupiły karnety na treningi Capoeira a nagroda główną był instrument Berimbau (etniczny instrument muzyczny charakterystyczny dla Capoeira).

Na koniec podsumowania wszyscy trenujący wzięli udział we wspólnej Roda (treningu Capoeira). Po uroczystym podsumowaniu wszyscy wspólnie przystąpili do grillowania. Na koniec grupa starsza skorzystała z atrakcji Tropikalnej Odnowy i relaksowała się w saunach po ostatnich ciężkich treningach.

To był cudowny czas dla grupy i pokazał, jak silna więź łączy osoby związane z Capoeira. Najważniejsze wydarzenie minionego sezonu to:

PAŹDZIERNIK:

Batizado – ceremonia nadawania stopni zaawansowania w Capoeira, najwyższe stopnie otrzymali trener Paweł Toquinho Moszyk (Leszno) – stopnień PROFESSOR; trener Krzysztof Cajuero Moszyk (Gniezno) – stopień mistrzowski CONTRAMESTRE.

LISTOPAD: MISTRZOSTWA EUROPY W CAPOEIRA (Budapeszt): Kat.kobiet 1 Oliwia Peppa Nidecka(nokaut) Kat. Mężczyzn 1.Eryk FOFO Bukowski

GRUDZIEŃ: Zawody Capoeira dla Dzieci

MARZEC 20′ Mistrzostwa Capoeira Grecji w Salonikach Kat. Kobiet 1. Anna Cebolinha Moszyk Kat. Mezczyzn 3. Klaudiusz Bicho Dąbrowski 1.Eryk Fofo Bukowski

Podczas kawarantany odbywały się trening online. Po kwarantanny powrót na salę w okrojonym składanie, ale zdecydowanie silniejszym.

Materiał nadesłany

01 lipca 2020 | 05:19

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *