Husarz wojował w Mistrzostwach Wielkopolski

W sobotę, 14 kwietnia w Swarzędzu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w zapasach w stylu klasycznym. W zmaganiach wzięło udział prawie 170 zawodników z 17 klubów, w tym jedna drużyna z Rosji (z Niemanu).

Najlepszą drużyną okazała się Unia Swarzędz przed Sobieskim Poznań i Cartusią Kartuzy. Gnieźnieński Husarz uplasował się tuż za podium, na czwartej pozycji. Pierwszą stolicę reprezentowało 15 zapaśników.
Tytuł mistrzowski zdobyła Matylda Dziadoszek i Jan Kokot. Srebrne medale wywalczyli – Patryk Remlein, Ignacy Szarzyński, Mateusz Dziadoszek i Eryk Skupin. Na trzecim miejscu podium stanęli – Jakub Grzelak, Jan Skupin, Alan Bogucki, Hubert Sobkowiak i Jakub Budny. Ponadto Witold Temczuk zajął 5 miejsce, Kacper Pastwa 7,Konrad Sobkowiak 9 i Mikołaj Budzyński 10.