Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Jednogłośny triumf Szymona Karolczyka w Środzie Wlkp.!

W sobotę Szymon Karolczyk, zawodnik Walka Gniezno/Akademia Sportu Jakub Czaprowicz, wziął udział w Extra Gali „Night of Champions” w Środzie Wielkopolskiej. W drugiej walce wieczoru reprezentant klubu z naszego miasta pewnie pokonał Krzysztofa Kitę.

Podopieczny trenera Jakuba Czaprowicza zaprezentował swoje umiejętności w pojedynku pięściarskim w kategorii wagowej 66 kg. Karolczyk jednogłośnie wygrał z Kitą. – Szymon Karolczyk w bardzo dobrym stylu zwycięża w Środzie Wlkp. – pisał Czaprowicz po walce swojego podopiecznego.

Zawodnik po gali w Środzie Wielkopolskiej podziękował za przygotowanie swojemu trenerowi. – Wielkie podziękowania dla trenera Jakuba Czaprowicza za poświęcony czas i bardzo dobre przygotowania do walki. Za świetny narożnik i cenne wskazówki od Roberta Matłoki. Również dziękuję mojemu sponsorowi Octagon Mogilno za pomoc w przygotowaniach – napisał Szymon Karolczyk na Facebooku.

Walka Szymona Karolczyka z Krzysztofem Kitą była drugą podczas Extra Gali „Night of Champions” w Środzie Wielkopolskiej. Oprócz tego pojedynku, na karcie znalazło się dziewięć innych walk.

11 lutego 2018 | 16:47

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *