Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Jednogłośny triumf Szymona Karolczyka w Środzie Wlkp.!

W sobotę Szymon Karolczyk, zawodnik Walka Gniezno/Akademia Sportu Jakub Czaprowicz, wziął udział w Extra Gali „Night of Champions” w Środzie Wielkopolskiej. W drugiej walce wieczoru reprezentant klubu z naszego miasta pewnie pokonał Krzysztofa Kitę.

Podopieczny trenera Jakuba Czaprowicza zaprezentował swoje umiejętności w pojedynku pięściarskim w kategorii wagowej 66 kg. Karolczyk jednogłośnie wygrał z Kitą. – Szymon Karolczyk w bardzo dobrym stylu zwycięża w Środzie Wlkp. – pisał Czaprowicz po walce swojego podopiecznego.

Zawodnik po gali w Środzie Wielkopolskiej podziękował za przygotowanie swojemu trenerowi. – Wielkie podziękowania dla trenera Jakuba Czaprowicza za poświęcony czas i bardzo dobre przygotowania do walki. Za świetny narożnik i cenne wskazówki od Roberta Matłoki. Również dziękuję mojemu sponsorowi Octagon Mogilno za pomoc w przygotowaniach – napisał Szymon Karolczyk na Facebooku.

Walka Szymona Karolczyka z Krzysztofem Kitą była drugą podczas Extra Gali „Night of Champions” w Środzie Wielkopolskiej. Oprócz tego pojedynku, na karcie znalazło się dziewięć innych walk.

11 lutego 2018 | 16:47

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *