Piłka nożna

Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2
Huragan - Mieszko 1-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS - 34-31
MKS - ....

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Jednogłośny triumf Szymona Karolczyka w Środzie Wlkp.!

W sobotę Szymon Karolczyk, zawodnik Walka Gniezno/Akademia Sportu Jakub Czaprowicz, wziął udział w Extra Gali „Night of Champions” w Środzie Wielkopolskiej. W drugiej walce wieczoru reprezentant klubu z naszego miasta pewnie pokonał Krzysztofa Kitę.

Podopieczny trenera Jakuba Czaprowicza zaprezentował swoje umiejętności w pojedynku pięściarskim w kategorii wagowej 66 kg. Karolczyk jednogłośnie wygrał z Kitą. – Szymon Karolczyk w bardzo dobrym stylu zwycięża w Środzie Wlkp. – pisał Czaprowicz po walce swojego podopiecznego.

Zawodnik po gali w Środzie Wielkopolskiej podziękował za przygotowanie swojemu trenerowi. – Wielkie podziękowania dla trenera Jakuba Czaprowicza za poświęcony czas i bardzo dobre przygotowania do walki. Za świetny narożnik i cenne wskazówki od Roberta Matłoki. Również dziękuję mojemu sponsorowi Octagon Mogilno za pomoc w przygotowaniach – napisał Szymon Karolczyk na Facebooku.

Walka Szymona Karolczyka z Krzysztofem Kitą była drugą podczas Extra Gali „Night of Champions” w Środzie Wielkopolskiej. Oprócz tego pojedynku, na karcie znalazło się dziewięć innych walk.

11 lutego 2018 | 16:47

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *