Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Jednogłośny triumf Szymona Karolczyka w Środzie Wlkp.!

W sobotę Szymon Karolczyk, zawodnik Walka Gniezno/Akademia Sportu Jakub Czaprowicz, wziął udział w Extra Gali „Night of Champions” w Środzie Wielkopolskiej. W drugiej walce wieczoru reprezentant klubu z naszego miasta pewnie pokonał Krzysztofa Kitę.

Podopieczny trenera Jakuba Czaprowicza zaprezentował swoje umiejętności w pojedynku pięściarskim w kategorii wagowej 66 kg. Karolczyk jednogłośnie wygrał z Kitą. – Szymon Karolczyk w bardzo dobrym stylu zwycięża w Środzie Wlkp. – pisał Czaprowicz po walce swojego podopiecznego.

Zawodnik po gali w Środzie Wielkopolskiej podziękował za przygotowanie swojemu trenerowi. – Wielkie podziękowania dla trenera Jakuba Czaprowicza za poświęcony czas i bardzo dobre przygotowania do walki. Za świetny narożnik i cenne wskazówki od Roberta Matłoki. Również dziękuję mojemu sponsorowi Octagon Mogilno za pomoc w przygotowaniach – napisał Szymon Karolczyk na Facebooku.

Walka Szymona Karolczyka z Krzysztofem Kitą była drugą podczas Extra Gali „Night of Champions” w Środzie Wielkopolskiej. Oprócz tego pojedynku, na karcie znalazło się dziewięć innych walk.

11 lutego 2018 | 16:47

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *