Kwaśniewski i Woźniak z medalami podczas Polskiej Unii Karate

W Pleszewie odbył się kolejny turniej rankingowy Polskiej Unii Karate w którym udział wzięło 659 zawodników z 88 klubów z 10 krajów, a wśród nich gnieźnianie Arkadiusz Kwaśniewski i Jolanta Woźniak zawodnicy Stowarzyszenia Klub Sportów Walki KUZI Sport w Poznaniu.

W pierwszym dniu rywalizacji ze świetnej strony pokazał się Arkadiusz, który wystąpił w dwóch konkurencjach i po zaciętych walkach zdobył złoto w kumite ind. mężczyzn – 60kg oraz brąz kumite mężczyzn U21 -60kg. Jolanta natomiast wystartowała tylko w konkurencji kata ind. juniorek młodszych, gdzie po dotarciu do strefy medalowej walkę o brązowy medal przegrała z reprezentantką Anglii.

Drugi dzień to już starty Joli w konkurencjach kata ind. U14 oraz kumite ind 12-13 lat -40kg. w których wygrała wszystkie walki kwalifikacyjne dwukrotnie docierając do finału i dwukrotnie kończyła rywalizację ze srebrnym medalem.

– 5 miejsce kata ind juniorek młodszych

Gratulacje dla Jolanty i Arkadiusza oraz wszystkich zawodników KUZI Sport którzy łącznie w całych zawodach zdobyli 16 medali!!!