Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Lisiecki rewelacyjnie zwieńczył Slugfest 15. Karolczyk z kolejnym triumfem!

Gala MMA Slugfest 15 w Trzemesznie przeszła do historii. Kolejną walkę w swojej karierze zwyciężył Szymon Karolczyk, broniący barw KS „Walka” Gniezno. Triumfowali też m.in. Mikołaj Paruszewski czy Jurand Lisiecki, który w niesamowitym stylu zakończył najważniejszy pojedynek podczas trzemeszeńskich zawodów.

Wydarzenie przyciągnęło duże grono kibiców, którzy z wielkim entuzjazmem dopingowali swoich ulubieńców. Gala rozpoczęła się od walk amatorskich. W pierwszej z nich Kacper Arent w półtorej minuty rozprawił się z Krystianem Grygielem, pokonując go przez duszenie zza pleców. Następnie pokaz świetnego MMA dali osiemnastolatkowie. W drugiej walce wieczoru, po jednogłośnym werdykcie arbitrów, zwyciężył Mikołaj Paruszewski, reprezentujący MMA Witkowo.

W trzecim pojedynku publiczności zaprezentował się Szymon Karolczyk z Walki Gniezno, który skrzyżował rękawice z Adamem Woźniakiem. Przedstawiciel klubu z naszego miasta nie rozczarował. Karolczyk już w pierwszej rundzie znalazł receptę na pokonanie rywala – zaskoczył go duszeniem trójkątnym! Kolejna walka przyniosła jednogłośny triumf Radosława Rozwarskiego, który pokonał Michała Nowickiego z MMA Witkowo. Podczas ostatniej amatorskiej batalii hala aż drżała od emocji. Ostatecznie jednogłośnie zwyciężył w niej Hubert Drzyzga.

Po walkach amatorskich nadszedł czas na krótką przerwę i pojedynki w ramach karty głównej. Otworzyła ją potyczka Roberta Adamczyka z Wojciechem Marjańskim. Mieliśmy półtorej rundy klinczu i mocnej stójki z zakończeniem w postaci anacondy. Zwycięstwo wraz z Adamczykiem pojechało do Konina. Następnie znów było bardzo, ale to bardzo interesująco. Adam Ugorski jednogłośnie pokonał Kubę Kamieniarza.

Później do klatki wkroczył dobrze znany w Gnieźnie Dawid Pasternak. Zawodnik ten potrzebował niespełna trzech minut, by wygrać przez TKO! Warto jednak podkreślić, że jego rywalem był Sławomir Szymański, który do obsady został dołączony zaledwie kilka dni przed galą. W następnym starciu Kamil Lamprycht, niesiony niesamowitym dopingiem kibiców, odnotował efektowne zwycięstwo przez TKO.

W walce wieczoru mieliśmy pokaz świetnego MMA. Tomasz Makowski próbował pokrzyżować szyki Jurandowi Lisieckiemu i przy okazji zepsuć też humory wszystkim tym, którzy przyjechali do Trzemeszna, by wspierać „Juriego”. Nic z tego! Lisiecki, reprezentujący barwy SSW Mogilno i MMA Witkowo, popisał się rewelacyjnym obrotowym kopnięciem z wyskoku rodem z najlepszych kickbokserskich walk i w ten sposób zapewnił sobie triumf przez KO!

Śmiało można stwierdzić, że ostatnia walka gali była rewelacyjnym zwieńczeniem tego wydarzenia. Emocji nie brakowało!

Wyniki (zwycięzcy na zielono):
70 kg: Jurand Lisiecki vs. Tomasz Makowski
70 kg: Kamil Lamprycht vs. Dmitrij Gorbatov
61 kg: Dawid Pasternak vs. Sławomir Szczepański
84 kg: Kuba Kamieniarz vs. Adam Ugorski
77 kg: Robert Adamczyk vs. Wojciech Marjański
77 kg: Hubert Drzyzga vs. Kamil Soboniak
120 kg: Michał Nowicki vs. Radosław Rozwarski
66 kg: Adam Woźniak vs. Szymon Karolczyk
61 kg: Mikołaj Paruszewski vs. Mikołaj Szymański
70 kg: Kacper Arent vs. Krystian Grygiel

08 czerwca 2018 | 23:15

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *