Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Prezenty Czapiewskiego i Walczaka. Były rajstopy, podpaski i kompot ze śliwek

Przed galą FAME MMA 2 (13 października, Poznań) odbyła się konferencja prasowa, w której wzięli udział między innymi Artur Walczak i Piotr Czapiewski. „Waluś” i „Czapi” przed zbliżającym się pojedynkiem wymienili się prezentami. Uczestnicy gali wręczali sobie podarunki z uśmiechem na twarzy.

Gnieźnianin Artur Walczak i Piotr Czapiewski są dobrymi kolegami. W przeszłości często rywalizowali, ale nie w oktagonie, a w zawodach strongmanów. – Jako strongmani mierzyliśmy się bardzo często, natomiast w klatce spotkamy się po raz pierwszy. To będzie mój debiut. Nie ma między nami złej krwi. Znamy się wiele lat. Tak sobie pomyślałem, że jak Artur ma dostać wpierdziel, to niech dostanie od dobrego kolegi. Przynajmniej tak mu okażę szacunek – przyznał „Czapi”.

Dziękuję Piotrusiu. Mam dla ciebie prezencik – odpowiedział mu Walczak.  – Ja dla ciebie też – zripostował natychmiast Czapiewski, po czym wyjął spod stołu torbę ze swoim podarkiem dla przeciwnika.

Przywiozłem ci, Arturze, obiecany kompocik. Nie z rabarbaru, ale ze śliweczek. Jak się obudzisz na tej dużej, białej sali i będziesz już oddychał samodzielnie, to niestety nie będziesz mógł gryźć. W związku z tym będziesz musiał przyjmować pokarmy płynne. Przywiozłem ci kompocik i do tego zestaw do połykania, czyli słomeczki. Możesz wypić to rzadkie, a gęste niech ci zblendują – mówił Piotr Czapiewski, wyjmując przedmioty z opakowania.

Prezent Artura Walczaka był jeszcze bardziej „oryginalny”. Co wyjął z torby? – Drogi kolego, mam dla ciebie rajty – rajstopki. Goździków nie było. Mam też podpaski na twoją prostatę i karmę – opowiadał „Waluś”. – Widzę, że jeszcze nie zarobił, a już inwestuje – zripostował Czapiewski.

Jak już zostało wspomniane, Piotr Czapiewski i Artur Walczak zmierzą się już 13 października. Gala FAME MMA 2 jest adresowana dla celebrytów, youtuberów czy postaci znanych z telewizji. Oprócz rywalizacji sensu stricto, liczy się także show. Organizatorzy nastawiają się na stworzenie jak najlepszej otoczki, która zachęci do pojawienia się na wydarzeniu duże grono kibiców.

Fot. strefasztukwalki.pl

05 października 2018 | 20:50

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *