Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Samuraje wrócili znad morza

Karatecy Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno wrócili z obozu sportowego z nadmorskiego Poddąbia. Przez tydzień przebywali tam i trenowali w towarzystwie swoich koleżanek i kolegów z Klubu Karate Tradycyjnego Orzeł Poznań.

Podczas pobytu nad morzem Samuraje uczestniczyli w codziennych treningach zarówno na macie, jak również na plaży przy pięknym szumie naszego Bałtyku. Oprócz treningów był również czas na wypoczynek, a także kąpiele w morzu. Nie zabrakło również gier sportowych i zabaw zorganizowanych przez opiekunów grup. Nie zabrakło także ogniska. Wraz z karatekami AKT Samuraj Gniezno w Poddąbiu przebywał również główny trener naszej Akademii Sensei Andrzej Zarzeczny (5 Dan). Podczas obozu nie było mowy o nudzie. Każda chwila była wypełniona aktywnościami bądź odpoczynkiem. Na zakończenie obozu rozegrane zostały zawody. Każdy z uczestników chciałby wrócić tutaj za rok i ponownie aktywnie wypoczywać nad polskim morzem z Akademią Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno i KKT Orzeł Poznań. Zanim to jednak nastąpi to zimą będzie można wyjechać wraz z poznańskim klubem na obóz zimowy połączony z jazdą na nartach lub snowboardzie.

Przed nami kolejny sezon treningów i startów w zawodach w Karate Tradycyjnym. Już na początku września (1-4.09.2022 r.) przedstawiciele AKT Samuraj Gniezno wraz z Senseiem Andrzejem Zarzecznym (5 Dan) będą uczestniczyli w dorocznym Letnim Gasshuku, które w tym roku odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku.

Również na początku września będą organizowane zapisy do Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno. Obserwujcie nasze komunikaty m.in. stronę na facebooku w jaki sposób i kiedy można się zapisać na treningi. Serdecznie i gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu jaką jest Karate Tradycyjne. Zapisów można dokonywać już teraz pod numerem telefonu 512 357 057.

Karate Tradycyjne to aktywność ruchowa, która w szczególności młodym osobom przynosi wyłącznie korzyść. To świetna gimnastyka działająca pozytywnie na postawę. Karate to sztuka walki, która obok nauki technik, rozwoju sprawności fizycznej, kształtuje takie cechy jak systematyczność, odpowiedzialność, cierpliwość, umiejętność współdziałania w grupie, odporność na stres. Daje również możliwość sprawdzenia się we współzawodnictwie sportowym. To także grono wspaniałych koleżanek i kolegów. Przyjdź, spróbuj i trenuj razem z nami! Oss!”

inf.nadesłana

19 sierpnia 2022 | 09:27

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *