Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Świetne występy gnieźnieńskich pięściarzy w Poznaniu

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się przedstawiciele Akademii Sportu Jakuba Czaprowicza/Walki Gniezno podczas turnieju bokserskiego na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dwaj z nich zajęli pierwsze miejsca, a trzeci uplasował się na drugiej lokacie.

W swoich kategoriach bezkonkurencyjni okazali się Szymon Karolczyk oraz Robert Radkiewicz.

Mniej szczęścia miał Ireneusz Chudzik, który podczas pojedynku poprzedzającego finał nabawił się kontuzji prawej ręki. Mimo to pokonał rywala, przez większość starcia atakując jedynie lewą ręką. Niestety, odniesiony uraz pozbawił go możliwości udziału w pojedynku o pierwsze miejsce.

– Finał miał być dla nas najtrudniejszy, lecz Robert skończył rywala ciosami na dół w pierwszej rundzie. Wracamy zadowoleni. Zanotowaliśmy 100% zwycięstw – pisał trener Jakub Czaprowicz po zawodach w Poznaniu.

26 maja 2018 | 21:36

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *