Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Świetny weekend gnieźnieńskich bokserów

To był udany weekend gnieźnieńskich bokserów, trenujących pod okiem Jakuba Czaprowicza. W dwóch turniejach, w których wzięli udział zanotowali aż pięć zwycięstw! Gdyby nie jedna skandaliczna decyzja, nasi wróciliby do Gniezna niepokonani.

Czterech pięściarzy wzięło udział w 12.Memoriale im. Szułczynskiego i Akonoma w Zbąszyniu  i tam udało się im  zanotować komplet zwycięstw. Swoje walki wygrali: Marcel Ratajski, Dawid Kożyszczak oraz Mariusz Kożyszczak. Nasz młodzik Kamil Urbaniak dzisiaj pauzował, a we wtorek udaje się na Mistrzostwa Polski do Grudziądza.

Chłopacy pokazali się bardzo dobrze i tchnęli sens w dalszą ciężką prace, by niedługo spróbować pokusić się o jeszcze wyższe laury – powiedział nam tuż po turnieju J.Czaprowicz

Ze Zbąszynia nasi bokserzy pojechali do Nowego Tomyśla, gdzie dwóch naszych zawodników toczyło pojedynki na Wieczorze Sportów Walki.

Marcin Walczak stoczył świetną walkę, nie wiem czy nie najlepszą ze swoich dotychczasowych i…. został obrabowany przez sędziów. Niestety takie rzeczy mają wciąż miejsce… Natomiast Robert Radkiewicz potrzebował 16 sekund, aby zakończyć pojedynek potężnym ciosem na korpus. Obydwa starty zaliczamy do udanych z bilansem 5 : 1 – dodaje trener naszych reprezentantów.

fot. Jakub Czaprowicz

 

 

 

21 października 2018 | 17:11

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *