Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Świetny weekend gnieźnieńskich bokserów

To był udany weekend gnieźnieńskich bokserów, trenujących pod okiem Jakuba Czaprowicza. W dwóch turniejach, w których wzięli udział zanotowali aż pięć zwycięstw! Gdyby nie jedna skandaliczna decyzja, nasi wróciliby do Gniezna niepokonani.

Czterech pięściarzy wzięło udział w 12.Memoriale im. Szułczynskiego i Akonoma w Zbąszyniu  i tam udało się im  zanotować komplet zwycięstw. Swoje walki wygrali: Marcel Ratajski, Dawid Kożyszczak oraz Mariusz Kożyszczak. Nasz młodzik Kamil Urbaniak dzisiaj pauzował, a we wtorek udaje się na Mistrzostwa Polski do Grudziądza.

Chłopacy pokazali się bardzo dobrze i tchnęli sens w dalszą ciężką prace, by niedługo spróbować pokusić się o jeszcze wyższe laury – powiedział nam tuż po turnieju J.Czaprowicz

Ze Zbąszynia nasi bokserzy pojechali do Nowego Tomyśla, gdzie dwóch naszych zawodników toczyło pojedynki na Wieczorze Sportów Walki.

Marcin Walczak stoczył świetną walkę, nie wiem czy nie najlepszą ze swoich dotychczasowych i…. został obrabowany przez sędziów. Niestety takie rzeczy mają wciąż miejsce… Natomiast Robert Radkiewicz potrzebował 16 sekund, aby zakończyć pojedynek potężnym ciosem na korpus. Obydwa starty zaliczamy do udanych z bilansem 5 : 1 – dodaje trener naszych reprezentantów.

fot. Jakub Czaprowicz

 

 

 

21 października 2018 | 17:11

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *