Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Drugie miejsce tenisistek Stelli Niechan w Pucharze Polski

Po udanej ligowej sobocie dla tenisistów stołowych Stelli Niechan, w niedzielę nastąpił ciąg dalszy ważnych gier w Pucharze Polski. W Niechanowie gościliśmy w finale Drużynowego Pucharu Polski kobiet najlepsze zespoły Wielkopolski.

Nasz zespół w pierwszym półfinałowym pojedynku pokonał drużynę UKS Nałecz Ostroróg 4:2. Aleksandra Leśnicka pokonała 3:0 Martę Zielińską, Agata Klabińska również 3:0 wygrała z Adrianna Jenek, a Zuzanna Lewandowska uległa Natalii Kasprzak 0;3. W deblu nasza para : Klabińska-Leśnicka po dramatycznym meczu przegrał 2:3 z Kasprzak-Jenek.  Jednak w decydujących meczach nasze zawodniczki okazały się lepsze. W meczu liderek Aleksandra Leśnicka pokonała nadspodziewanie łatwo Natalię Kasprzak 3:0, Agata Klabińska wygrała z Cembrowicz 3:0 i Lewandowska z Jenek 3:2. W drugim półfinale LKTS Luvena Luboń pokonał Polonię Śmigiel 4;0. W meczu finałowym nasz zespół mimo walki w każdym pojedynku singlowym i w deblu uległa drużynie z Lubonia 0:4. Tak więc Puchar gospodarza wójta Gminy Niechanowo – Szymona Robaszkiewicza powędrował do Lubonia. 

Równolegle w Pucharze Polski w Ostrorogu rywalizowali mężczyźni. W pierwszym meczu półfinałowym mimo wyrównanych gier nasi zawodnicy niespodziewanie wysoko przegrali z gospodarzami UKS Nałęcz 0:4. Zrewanżowali się w meczu o trzecie miejsce pokonując MKS opalenica 4:3. Nasz zespół grał składzie : Jakub Różak, Filip Kujawa, Dawid Balcerzak i Dariusz Sałamaszek. Cały turniej wygrali gospodarze z Ostroroga.

06 stycznia 2019 | 20:49

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *