Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Drugie miejsce tenisistek Stelli Niechan w Pucharze Polski

Po udanej ligowej sobocie dla tenisistów stołowych Stelli Niechan, w niedzielę nastąpił ciąg dalszy ważnych gier w Pucharze Polski. W Niechanowie gościliśmy w finale Drużynowego Pucharu Polski kobiet najlepsze zespoły Wielkopolski.

Nasz zespół w pierwszym półfinałowym pojedynku pokonał drużynę UKS Nałecz Ostroróg 4:2. Aleksandra Leśnicka pokonała 3:0 Martę Zielińską, Agata Klabińska również 3:0 wygrała z Adrianna Jenek, a Zuzanna Lewandowska uległa Natalii Kasprzak 0;3. W deblu nasza para : Klabińska-Leśnicka po dramatycznym meczu przegrał 2:3 z Kasprzak-Jenek.  Jednak w decydujących meczach nasze zawodniczki okazały się lepsze. W meczu liderek Aleksandra Leśnicka pokonała nadspodziewanie łatwo Natalię Kasprzak 3:0, Agata Klabińska wygrała z Cembrowicz 3:0 i Lewandowska z Jenek 3:2. W drugim półfinale LKTS Luvena Luboń pokonał Polonię Śmigiel 4;0. W meczu finałowym nasz zespół mimo walki w każdym pojedynku singlowym i w deblu uległa drużynie z Lubonia 0:4. Tak więc Puchar gospodarza wójta Gminy Niechanowo – Szymona Robaszkiewicza powędrował do Lubonia. 

Równolegle w Pucharze Polski w Ostrorogu rywalizowali mężczyźni. W pierwszym meczu półfinałowym mimo wyrównanych gier nasi zawodnicy niespodziewanie wysoko przegrali z gospodarzami UKS Nałęcz 0:4. Zrewanżowali się w meczu o trzecie miejsce pokonując MKS opalenica 4:3. Nasz zespół grał składzie : Jakub Różak, Filip Kujawa, Dawid Balcerzak i Dariusz Sałamaszek. Cały turniej wygrali gospodarze z Ostroroga.

06 stycznia 2019 | 20:49

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *