Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Dwa remisy i zwycięstwo Stelli przy tenisowych stołach

W sobotę, 3 lutego kolejne mecze rozgrywały zarówno tenisistki jak i tenisiści stołowi Stelli Niechan Gniezno. Szczególnie ważny mecz w hali GOSiR-u grały dziewczyny Stelli z „Champion” Police. Oba zespoły walczą o utrzymanie się elicie drużyn pierwszoligowych.

Od samego początku mecz układał się remisowo i tak też się zakończył. W pierwszych grach Agata Klabinska przegrała po ciekawej walce z Anną Grygorcewicz 1:3, a Zuzanna Lewandowska nie miała szans z Anna Jędrzejewską. Po zwycięstwach Magdy Wysockiej z Martyna Moskwą 3:1 i pewnym zwycięstwie Pauliny Nowackiej z Sandra Przywartą 3:1 na tablicy wyników było 2:2. Po wygranej naszej pary deblowej Nowacka-Wysocka  i jednoczesnej porażce Klabińska-Lewandowska znowu remis 3:3. Ważny i dramatyczny mecz stoczyła Agata Klabińska z Przywartą, jednak uległa 2:3 . Dzielnie walczyła najmłodsza zawodniczka w lidze – Zuzia Lewandowska z Moskwą, jednak uległa rywalce 0:3. W tym momencie goście prowadzili już 5:3 i wydawało się, że jest dramatycznie źle. Kolejny mecz w pięknym stylu i pewnie wygrala na szczęście Paulina Nowacka z Grygorcewicz 3:0.

Przy wyniku 4:5 Magda Wysocka stoczyła nerwowy pojedynek z Jędrzejewską i na szczęście wygrała 3:2. Ostateczny wynik remisowy 5:5 jest połowicznym sukcesem. Nadal jednak daje szanse naszemu zespołowi na utrzymanie się w lidze. Za tydzień dwa wyjazdowe mecze w Łomży i Białymstoku. A kolejny bardzo ważny mecz stelistki zagrają u siebie z Halsem Warszawa 10 marca.

Dobry występ zanotowali w drugiej lidze nasi tenisiści. W pierwszym meczu zremisowali z drużyną ‘Wamet” Dąbcze 5:5. Początek meczu zapowiadał szanse na zwycięstwo. Prowadziliśmy 3:1. Jednak przegrane dwa deble doprowadziły do remisu. Drobną kontuzję w tym meczu odniósł Dawid Balcerzak i nie mógł w pełni zrealizować skutecznej gry. Zespół gości miał w składzie Białorusina Adreia Labanau, który zdobył komplet punktów. Dla naszego zespołu punktu zdobyli: Dariusz Sałamaszeki Filip Kujawa po 2 oraz Jakub Różak 1. W drugim meczu nasz zespół znokautował drużynę UKS Junior Leszno, zwyciężając 9:1. Po tych meczach Stelliści awansowali na trzecie miejsce.

04 lutego 2018 | 20:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *