Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Łubowo zagrało na Mikołajki w pingponga

Przy tenisowych stołach uczcili Mikołajki w sobotę 9 grudnia sympatycy tej dyscypliny z Łubowa. w 12 edycji Turnieju pod nazwą – Gwiazdka na sportowo z GKS „Piast” Łubowo, zmierzyło się łącznie prawie 100 uczestników, którzy rywalizowali w dziesięciu kategoriach. Najlepsi zabrali ze sobą do domu puchary, medale, dyplomy i upomnki rzeczowe – słowem było o co grać. Oto zwycięzcy:

Dziewczęta Szkół Podstawowych
I miejsce – Weronika Łaś – SP Łubowo
II miejsce – Martyna Kwiecień – SP Łubowo
III miejsce – Weronika Budniak – SP Łubowo
IV miejsce – Julia Nowakowska- SP Lednogóra
V miejsce – Milena Borzykowska – SP Lednogóra
VI miejsce – Natalia Jankowska – SP Lednogóra
Chłopcy Szkół Podstawowych
I miejsce – Jakub Piechowiak – SP Łubowo
II miejsce – Patryk Kluczyński – SP Owieczki
III miejsce – Gracjan Krugiołka – SP Lednogóra
IV miejsce – Kacper Nowak – SP Łubowo
V miejsce – Mateusz Bartkowiak – SP Łubowo
VI miejsce – Alan Wachowiak – SP Lednogóra
Dziewczęta SP Łubowo Oddziały Gimnazjalne
I miejsce – Julia Dobrzyńska
II miejsce – Karina Garstka
III miejsce – Vanessa Konieczna
IV miejsce – Karolina Węgrzyn
V miejsce – Julia Nowakowska
VI miejsce – Zuzanna Trafas
Chłopcy SP Łubowo Oddziały Gimnazjalne
I miejsce – Miłosz Wachoń
II miejsce – Michał Kowalski
III miejsce – Mateusz Łucjan
IV miejsce – Dawid Hamerlik
V miejsce – Kamil Gartka

VI miejsce – Dominik Piasecki
Dziewczęta Szkół Ponadpodstawowych
I miejsce – Maria Langner
II miejsce – Patrycja Kwiecień
III miejsce – Angelika Budniak
IV miejsce – Weronika Nowaczyk
Chłopcy Szkół Ponadpodstawowych
I miejsce – Krzysztof Chmielewski
II miejsce – Adrian Łucjan
III miejsce – Piotr Adamczak
IV miejsce – Dominik Grzesiak
V miejsce – Marcin Skubiszyński
VI miejsce – Jacek Nowak
Kobiety
I miejsce – Marta Łucjan, II miejsce – Katarzyna Kluczyńska,
III miejsce – Katarzyna Trafas, IV miejsce – Marlena Łucjan

Mężczyźni (21 – 35 lat)
I miejsce – Łukasz Czysz
II miejsce – Rafał Muskała
III miejsce – Bartosz Łucjan
IV miejsce – Kamil Maciejewski
Mężczyźni (36 lat – 50 lat)
I miejsce – Mirosław Garstka
II miejsce – Grzegorz Łucjan
III miejsce – Dariusz Wróblewski
IV miejsce – Tomasz Filipiak
V miejsce – Bartosz Bruch
VI miejsce – Mariusz Bartkowiak
Mężczyźni (+ 50 lat)
I miejsce – Czesław Chmielewski
II miejsce – Andrzej Szablewski
III miejsce – Adam Łucjan
IV miejsce – Ryszard Filipiak

Nad przebiegiem turnieju czuwali Beata Król, Andrzej Szablewski, Jarosław Łabus, Rafał Frąckowiak, Maciej Adamski, Piotr Cielaczyk, Ryszard Filipiak.

10 grudnia 2017 | 19:31

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *