Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Mieszko - Kotwica 2-0
Obra - Mieszko 2-1

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
MKS - Młyny 27-25
FunFloor - MKS 37-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
Red Devils - KS 7-1
KS - Team 3-1

Rodzinna rywalizacja pingpongistów Stelli Niechan 

Przy wigilijnym i pingpongowym stole spotkali się w czwartek, 21 grudnia wspólnie młodzi zawodnicy i rodzice Klubu Stella Niechan Gniezno. To już stało się tradycją, że każdego roku w Niechanowie w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia rozgrywany jest tenisowy „ Turniej Rodzinny „

Tym razem wystartowało 17 par w układzie zawodnik – rodzic. Zawody miały charakter wspólnej zabawy, integracji, a aspekt sportowy był na nieco dalszym planie. Chyba najbardziej atrakcyjną była w każdym meczu pierwsza gra – deblowa złożona z pary: dziecko ( zawodnik) – rodzic. Często dochodziło do trochę śmiesznych sytuacji, kiedy w emocjach dziecko pouczało rodzica jak powinno  odbić piłeczkę. Było dużo emocji, zabawy i uśmiechu. Dla statystyki trzeba podać, że pierwsze miejsce zajęła para: Paulina Kościańska z tatą Zbigniewem, drugie miejsce Klaudia grająca w parze z dziadkiem, a trzecie para: Bartosz Smarzyk z tatą. Okolicznościowe puchary i medale wręczał Prezes UKS „Niechan” – Zbyszek Linkiewicz oraz prowadzący turniej trenerzy: Eugeniusz Kruger i Tadeusz Nowak.

Rodzice przygotowali suto zastawiony stół wigilijny. Były wspólne rozmowy o sekcji, treningach między świętami i oczywiście życzenia.

22 grudnia 2017 | 16:28

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *