Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Rodzinna rywalizacja pingpongistów Stelli Niechan 

Przy wigilijnym i pingpongowym stole spotkali się w czwartek, 21 grudnia wspólnie młodzi zawodnicy i rodzice Klubu Stella Niechan Gniezno. To już stało się tradycją, że każdego roku w Niechanowie w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia rozgrywany jest tenisowy „ Turniej Rodzinny „

Tym razem wystartowało 17 par w układzie zawodnik – rodzic. Zawody miały charakter wspólnej zabawy, integracji, a aspekt sportowy był na nieco dalszym planie. Chyba najbardziej atrakcyjną była w każdym meczu pierwsza gra – deblowa złożona z pary: dziecko ( zawodnik) – rodzic. Często dochodziło do trochę śmiesznych sytuacji, kiedy w emocjach dziecko pouczało rodzica jak powinno  odbić piłeczkę. Było dużo emocji, zabawy i uśmiechu. Dla statystyki trzeba podać, że pierwsze miejsce zajęła para: Paulina Kościańska z tatą Zbigniewem, drugie miejsce Klaudia grająca w parze z dziadkiem, a trzecie para: Bartosz Smarzyk z tatą. Okolicznościowe puchary i medale wręczał Prezes UKS „Niechan” – Zbyszek Linkiewicz oraz prowadzący turniej trenerzy: Eugeniusz Kruger i Tadeusz Nowak.

Rodzice przygotowali suto zastawiony stół wigilijny. Były wspólne rozmowy o sekcji, treningach między świętami i oczywiście życzenia.

22 grudnia 2017 | 16:28

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *