Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Rodzinna rywalizacja pingpongistów Stelli Niechan 

Przy wigilijnym i pingpongowym stole spotkali się w czwartek, 21 grudnia wspólnie młodzi zawodnicy i rodzice Klubu Stella Niechan Gniezno. To już stało się tradycją, że każdego roku w Niechanowie w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia rozgrywany jest tenisowy „ Turniej Rodzinny „

Tym razem wystartowało 17 par w układzie zawodnik – rodzic. Zawody miały charakter wspólnej zabawy, integracji, a aspekt sportowy był na nieco dalszym planie. Chyba najbardziej atrakcyjną była w każdym meczu pierwsza gra – deblowa złożona z pary: dziecko ( zawodnik) – rodzic. Często dochodziło do trochę śmiesznych sytuacji, kiedy w emocjach dziecko pouczało rodzica jak powinno  odbić piłeczkę. Było dużo emocji, zabawy i uśmiechu. Dla statystyki trzeba podać, że pierwsze miejsce zajęła para: Paulina Kościańska z tatą Zbigniewem, drugie miejsce Klaudia grająca w parze z dziadkiem, a trzecie para: Bartosz Smarzyk z tatą. Okolicznościowe puchary i medale wręczał Prezes UKS „Niechan” – Zbyszek Linkiewicz oraz prowadzący turniej trenerzy: Eugeniusz Kruger i Tadeusz Nowak.

Rodzice przygotowali suto zastawiony stół wigilijny. Były wspólne rozmowy o sekcji, treningach między świętami i oczywiście życzenia.

22 grudnia 2017 | 16:28

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *