Zmienne szczęście Stelli Niechan w rozgrywkach II ligi

W sobotę, 6 stycznia w pierwszych meczach rundy rewanżowej drugiej ligi zespół Stelli Niechan grał w Śmiglu i Drzeczkowie.

Pierwszy mecz nasi zawodnicy przegrali 8-2, z doświadczonymi zawodnikami ze Śmigla. Mecz ten rozpoczął się bardzo pechowo.  W pierwszych grach Dawid Balcerzak miał kilka piłek setowych z Wojciechem Chwastyniakiem, a Filip Kujawa prowadził 10:7 w drugim secie, przy prowadzenie w setach 1:0 z Wojciechem Waligórskim. Po tak pechowym początku z naszej młodej drużyny zeszło „ciśnienie”. Punkty zdobyli: Jakub Różak i Dariusz Sałamaszek.  Zupełnie odwrotnie rozpoczął i potoczył się drugi mecz w Drzeczkowie. Tutaj „ wychodziło” z kolei wszystko. Nasz zespół – najmłodszy w lidze – pokonał rywali zdecydowanie 9:1.  Kolejny mecz nasz zespól zagra już w najbliższą sobotę w Gnieźnie z MKTS Opalenica.