Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Deblowe mistrzostwa Gniezna w tenisie ziemnym na wyjątkowym poziomie

W miniony weekend odbyły się deblowe Mistrzostwa Gniezna w tenisie ziemnym mężczyzn o puchar Prezydenta Gniezna. Na kortach Szkoły Tenisa TP przy ul. Roosevelta/Laubitza rywalizowało osiem duetów.

Mistrzostwa rozegrano w dwóch kategoriach – do lat 90 (sumując oczywiście wiek obu deblistów), oraz powyżej 90.  W imprezie, która miała niespotykanie wysoki poziom sportowy wygrała w pierwszej z kategorii,  jedna z faworyzowanych par – Bartek Frąckowiak/Albert Chudy, która okazała się lepsza od duetu Maciej Ciesielski/Jakub Gewert.

Ich rywalizacja była zresztą najbardziej zaciętą podczas dwudniowych zmagań, a najlepiej świadczy o tym wynik – 6-1, 6-7, 10-8.

Trzecie miejsce zajęła para Jakub Szalaty/Dominik Drass, czwarte Krzysztof Dzięcielski/Tomasz Janas, a piąte Radek Prawniczak wraz z Adamem Śmieleckim.

W drugiej kategorii triumfowali Radosław Wróblewski i Dariusz Kuryło, którzy również musieli sporo się napocić, by pokonać Piotra Domżalskiego i Jerzego Grendowicza (II msc.) i Tomasza Jelińskiego i Arkadiusza Lewandowskiego

10 września 2018 | 19:28

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *