Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Jakub Gewert wyjeżdża na zgrupowanie do Barcelony

W najbliższym tygodniu od 11 do 18 kwietnia, gnieźnieński tenisista ziemny Jakub Gewert, wylatuje do hiszpańskiej Barcelony, na przedsezonowe zgrupowanie. Obóz tenisowy odbywać się będzie na kortach słynnej na cały świat akademii tenisowej Sanchez-Casal, w której na co dzień trenują najlepsi tenisiści ziemni na świecie.

Codziennie Jakub będzie uczestniczył w dwóch treningach tenisowych oraz jednym treningu ogólnorozwojowym. Jest to świetnie przetarcie do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu letniego 2018 oraz startu w lidze niemieckiej w barwach klubu BTTC Grun Weiss Berlin.

Poniżej komentarz zawodnika dotyczący przygotowań do nowego sezonu:

„Osobiście jestem bardzo zadowolony z przygotowań do zbliżającego się sezonu. Od podpisania nowego kontraktu z klubem w Niemczech w grudniu, aż do marca bardzo ciężko trenowałem. Treningi tenisowe, ogólnorozwojowe i sparingi sprawiły, że czuje się mocno zmobilizowany i gotowy do gry. W marcu po występie na turnieju w Niemczech, dopadła mnie kontuzja kolana, ale wraz z moją fizjoterapeutką udało mi się przezwyciężyć ból. Obóz w Hiszpanii traktuje priorytetowo, ponieważ pierwszy raz w tym roku będę grał na dworze na tzw. mączce i chciałbym przetestować różne warianty techniczne oraz schematy gry. Wszystko wskazuje na to, że jestem w dobrej formie i chciałbym, aby ten sezon był dla wyjątkowy. Po powrocie z Barcelony, czekają mnie kolejne intensywne treningi w klubie w Berlinie, a potem oczekiwanie na pierwszy mecz w lidze niemieckiej, który zaplanowany jest na 6 maja (niedziela).”

Jakub Jaśkowiak + foto archiwum.

06 kwietnia 2018 | 18:11

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *