Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Jakub Gewert z nowym kontraktem

Świetny prezent pod choinkę zafundował sobie gnieźnieński tenisista ziemny Jakub Gewert, który przed Świętami Bożego Narodzenia podpisał nowy, jednoroczny kontrakt z drużyną BTTC Grun WeiB Berlin, występującą w niemieckiej lidze tenisowej. 

Po pięcioletniej przygodzie w klubie RTC Ratingen 1911 nadszedł czas na zmiany. W nowej ekipie gnieźnianin ma zagwarantowane występy we wszystkich spotkaniach od początku do końca sezonu. Trenerem zespołu jest Chilijczyk Diego Vasquez, kiedyś świetny zawodnik występujący w Bundeslidze, obecnie świetny specjalista, który pod swoimi skrzydłami ma najlepszych juniorów w Berlinie oraz kilku zawodników z cyklu ATP.

Celem drużyny BTTC Grun WeiB Berlin w 2018 roku jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Oprócz Gewerta, w zrealizowaniu tego osiągnięcia mają pomóc sprowadzeni zawodnicy z Niemiec oraz Chile. Miejmy nadzieje, że zmiana otoczenia i nowy doświadczony trener przyczynią się do wzrostu poziomu sportowego naszego zawodnika.

Korzystając z okazji, Jakub chciałby życzyć wszystkim czytelnikom portalu SportoweGniezno.pl wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018.

Jakub Jaśkowiak + foto archiwum.

24 grudnia 2017 | 12:14

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *