Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Sukcesy młodych gnieźnieńskich tenisistów

W sobotę, 20 czerwca silna ekipa z Gnieźnieńskiej Akademii Tenisowej, wybrała się do Centrum Tenisowego Sobota pod Poznaniem. Celem był turniej z cyklu Tenis 10, pod sygnaturą Polskiego Związku Tenisowego. Jak wypadli najmłodsi adepci?

Bardzo dobry występ zaliczyli wszyscy wychowankowie Gnieźnieńskiej Akademii, jednak należy wyróżnić i podkreślić wysokie miejsce Julii Dzięcioł (3 lokata) i Daniela Sawy (2). Oprócz tej dwójki, klub z Gniezna reprezentowali jeszcze Maks Kaatz i Igor Pawlikowski.
Jest to kontynuacja dobrej passy najmłodszych gnieźnieńskich tenisistów. Wcześniej wrócili oni z trofeami z Poznania i Gorzowa. – Wyniki zawsze cieszą, ale to wszystko efekt zaangażowania i ciężkiej pracy, które teraz przynoszą efekty. Rozwijają się sportowo, a przy tym mają mega radość i frajdę z tego co robią – mówi naszemu portalowi trener GAT, Jakub Sawa

Dziś rozegrano też Mistrzostwa dzieci i Młodzieży LZS w Pobiedziskach. Tutaj też nasi reprezentanci wrócili z pucharami. Pierwsze miejsce zajął Igor Pawlikowski, druga była Julia Dzięcioł, trzeci – Daniel Sawa, a czwarty Maks Kaatz. W grupie młodzieżowej również na 1.miejscu zakończyły rywalizację zawodniczki GAT: Zuza Kowalewska i Marcelina Jędras.

21 czerwca 2020 | 19:13

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *