Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Sukcesy młodych gnieźnieńskich tenisistów

W sobotę, 20 czerwca silna ekipa z Gnieźnieńskiej Akademii Tenisowej, wybrała się do Centrum Tenisowego Sobota pod Poznaniem. Celem był turniej z cyklu Tenis 10, pod sygnaturą Polskiego Związku Tenisowego. Jak wypadli najmłodsi adepci?

Bardzo dobry występ zaliczyli wszyscy wychowankowie Gnieźnieńskiej Akademii, jednak należy wyróżnić i podkreślić wysokie miejsce Julii Dzięcioł (3 lokata) i Daniela Sawy (2). Oprócz tej dwójki, klub z Gniezna reprezentowali jeszcze Maks Kaatz i Igor Pawlikowski.
Jest to kontynuacja dobrej passy najmłodszych gnieźnieńskich tenisistów. Wcześniej wrócili oni z trofeami z Poznania i Gorzowa. – Wyniki zawsze cieszą, ale to wszystko efekt zaangażowania i ciężkiej pracy, które teraz przynoszą efekty. Rozwijają się sportowo, a przy tym mają mega radość i frajdę z tego co robią – mówi naszemu portalowi trener GAT, Jakub Sawa

Dziś rozegrano też Mistrzostwa dzieci i Młodzieży LZS w Pobiedziskach. Tutaj też nasi reprezentanci wrócili z pucharami. Pierwsze miejsce zajął Igor Pawlikowski, druga była Julia Dzięcioł, trzeci – Daniel Sawa, a czwarty Maks Kaatz. W grupie młodzieżowej również na 1.miejscu zakończyły rywalizację zawodniczki GAT: Zuza Kowalewska i Marcelina Jędras.

21 czerwca 2020 | 19:13

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *