Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Ruszyła akcja „Aktywne wakacje z portalem SportoweGniezno.pl”!

W czwartek z samego rana ruszyła akcja „Aktywne wakacje z portalem SportoweGniezno.pl”. Póki co dołączyło do niej 15 uczestników. – Cały czas czekamy na nowe osoby, które razem z nami będą aktywnie spędzać wakacyjny czas – mówią organizatorzy przedsięwzięcia.

Inicjatywa jest przeznaczona dla wszystkich, którzy uprawiają bieganie, chodzenie, nordic walking, pływanie, kolarstwo, jeżdżą na rowerze lub rolkach i posiadają smartfona z aplikacją Endomondo (lub inny sprzęt pozwalający synchronizować treningi z tym oprogramowaniem).

Więcej ograniczeń nie ma. W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto tylko ma na to ochotę. Zobaczymy, który z uczestników do końca sierpnia zdoła wywalczyć największą liczbę kilometrów. Nie to jest jednak najważniejsze, ale sama kwestia aktywizacji społeczności naszego miasta i okolic, a przy okazji danie im możliwości sprawdzenia się na tle innych.

Do naszej rywalizacji  “Aktywne wakacje z portalem SportoweGniezno.pl” można dołączyć już teraz TUTAJ (trzeba posiadać konto na Endomondo, można się zalogować za pośrednictwem Facebooka). Co najważniejsze – to oczywiście nic nie kosztuje! W każdy piątek będziemy publikować na naszym portalu tygodniowe przeglądy.

Zachęcamy, abyście razem z nami aktywnie spędzali te wakacje! Przekazujcie wiadomość o akcji swoim znajomym! 

Fot. biegologia.pl

12 lipca 2018 | 09:53

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *