Już we wrześniu wracamy do gry, a póki co kontynuujemy systematyczne prezentowanie zawodniczek, które w nadchodzącym sezonie będą bronić barw MKS PR URBIS Gniezno. W bramce nadal będziemy oglądać Lidię Kobyłecką. Aktualnie Lidia, podobnie jak i reszta zawodniczek,...















