W finale PGNiG Pucharu Polski kobiet rozegranym w Gnieźnie triumfowało MKS Zagłębie Lubin. Zespół z Dolnego Śląska pokonał Młyny Stoisław Koszalin 29:23 (16:12). To szósty i drugi z rzędu Puchar Polski wywalczony przez lubinianki. Obie drużyny przed meczem były...




![A. Koronka: „Możemy patrzeć w przyszłość umiarkowanie optymistycznie” [WYWIAD]](https://www.sportowegniezno.pl/wp-content/uploads/2021/12/IMG_4967-1-700x404.jpg)









