Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

A jednak! Będzie Dzień Dziecka na sportowo

Nowe sanitarne wytyczne zadziałały błyskawicznie na wyobraźnię osób wokół klubu Dynamic Strong. Przepis mówiący o 150 osobach mogących wziąć udział w imprezie na otwartej przestrzeni spowodował, że zdecydowali się oni na organizację pierwszej sportowej imprezy dla najmłodszych. 

Szybkość działania jest w tym przypadku zadziwiająca. Ledwo wprowadzono nowe sanitarne wytyczne, a już w naszym mieście odbędzie się sportowa impreza połączona z Dniem Dziecka i będzie to prawdopodobnie jedyne takie wydarzenie na otwartej przestrzeni. Dynamic Strong na czele z Karoliną Koszelą, zdecydował się zorganizować pierwszą po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią imprezę sportową dla najmłodszych. Z uwagi na brak czasu nie będzie żadnych zapisów, a o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.  Na ostatnią chwilę zdecydowaliśmy się, aby zorganizować imprezę z okazji Dnia Dziecka. Będzie ona oczywiście dla maksymalnie 150 osób, czyli na tyle, na ile pozwalają najnowsze przepisy. Będzie jak zwykle rywalizacja, bo bez tego żadna nasza impreza nie mogła by się odbyć. Przygotowujemy tor przeszkód, po pokonaniu którego najmłodsi otrzymają medale, a oprócz tego sporo atrakcji i niespodzianek – mówi Karolina Koszela.

Wszystko odbędzie się zgodnie z sanitarnymi wytycznymi, więc rywalizujące dzieci nie będą biec razem. – Podzielimy wszystkich na trzy fale. O 12.00 będzie rywalizacja dla 3-4 latków, o 13.30 dla 5-6 latków i od 15.00 zmagać się będą 7-8 latki. Maksymalnie planujemy rywalizację dla 120 osób. Prosimy jednocześnie wszystkich o przestrzeganie wszystkich wytycznych, bay pomóc nam w organizacji imprezy. Wszystko dzięki sponsorom, którym dziękujemy – Jagoda Sam, Pizzeri Twoja i Mal-Lakowi – kończy K.Koszela

Impreza odbędzie się na placu obok Jagoda Sam na Winiarach.

29 maja 2020 | 19:35

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *