Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Akcja charytatywna dla Huberta przełożona!

W najbliższą niedzielę (28 października) członkowie Street Workout Gniezno zorganizują akcję charytatywną dla Huberta Bartza, który walczy z nowotworem. – Jest to chłopak-wojownik, który, tak jak my, całe życie związany jest ze sportem – piszą przedstawiciele grupy.

Poznaliśmy go na StreetWorkout Parku na Wenecji, gdzie zawsze wspierał nas i motywował do trenowania, ale też sam rozwijał swoje ciało. Człowiek o wielkim sercu, który pomaga innym chorym osobom i sam niestety walczy z nowotworem. Mimo swojej choroby nie poddaje się i dzięki dobrym ludziom, których do siebie przyciąga, jest z nami i chwyta się każdej deski ratunku, nawet samemu podejmując prace! – dodają członkowie Street Workout Gniezno, zapraszając na wydarzenie.

Akcja charytatywno-sportowa odbędzie się już w tę niedzielę w StreetWorkout Parku nad jeziorem Wenecja. Początek o godzinie 11:00. – Zorganizujemy dla Was zajęcia ruchowe, pokaz umiejętności oraz konkursy. Będziemy zbierać pieniądze i zachęcać Was do uprawiania sportu, bo to dzięki niemu Hubert nabrał charakteru, który pomaga mu walczyć. Jeśli chcecie być z nami i dorzucić coś od siebie to wpadnijcie chociaż na chwile. Przygotujemy dla was sportowe atrakcje i niezapomniany klimat wśród ludzi z pasją do ruchu! – informują inicjatorzy akcji.

-> Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku

UWAGA, AKCJA ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA NA PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ. PONIŻEJ PREZENTUJEMY KOMUNIKAT ORGANIZATORÓW:

Jak widać za oknem pogoda próbuje nam utrudnić całą akcje, ale my nie zamierzamy się poddawać i chcemy, żeby Huberta wspomogło jak najwięcej osób!
Podjęliśmy decyzję, żeby przełożyć zbiórkę na przyszłą niedziele.
Padł pomysł, żeby dołączyć do akcji Bieg Charytatywny wokół jeziora, co powinno przyciągnąć nowe osoby i zachęcić do pomocy i wspólnej aktywności!
Mamy nadzieje, że dodatkowy tydzień czasu pozwoli dotrzeć z informacją do większej liczby osób!
Trzymajcie się ciepło w te wietrzne dni!
Jeśli pojawią się nowe informacje będziemy poinformujemy Was o tym!

Źródło + foto: Street Workout Gniezno

25 października 2018 | 13:32

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *