Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Będzie kolejny rekord w morsowaniu?

Przed nami trzecia edycja bicia rekordu Gniezna w morsowaniu. Jeśli w najbliższą niedzielę, uda się wejść do wody 267 osobom, można będzie odtrąbić sukces! Impreza ma też akcent charytatywny.

Aby pobić kolejny raz rekordowe osiągnięcie morsy już od pewnego czasu mobilizują osoby z innych miast, by dołączyły do wydarzenia. Mimo, że w Gnieźnie jest coraz więcej pasjonatów zimnych kąpieli, to bez wsparcia z zewnątrz nie uda się raczej rekordowego wyniku pobić. – Serdecznie zapraszamy wszystkie morsy z Gniezna i Polski na wspólne bicie rekordu Gniezna w morsowaniu. Oprócz bicia rekordu, będziemy zatrzymywali czas dla Dawida. Pomożecie? – pytają na swoim społecznościowym profilu Królewskie Morsy. A kim jest Dawid?

Dawid Górzyński to 13-letni chłopiec, syn członków naszego klubu, który codziennie zmaga się z chorobą, jaką jest dystrofia mięśniowa. Jest to postępujący zanik mięśni, który poprzez leczenie można spowolnić, a być może i odwrócić wpływ choroby, czyli przywrócić sprawne ręce. W tym roku Dawid będzie poddany eksperymentalnemu leczeniu komórkami macierzystymi, które mają zatrzymać dalszy postęp choroby i częściowo go odwrócić. Dawid jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Więcej na: http://bit.ly/DawidGorzynski

Chcąc pomóc Dawidowi możemy także wpłacać datki na konto fundacji:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” Alior Bank S.A.

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 16291 Górzyński Dawid darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Rozpoczęcie imprezy planowane jest na samo południe. Jak zwykle przed pierwszym zanurzeniem, wszyscy najpierw zostaną uwiecznieni na zdjęciu, później nastąpi rozgrzewka, a po niej miejmy nadzieję rekordowe wejście do Łazienek!

Dla każdego uczestnika przewidziano pamiątkowy certyfikat potwierdzający udział w III Biciu Rekordu Gniezna, oraz ciepłą zupę, gorące napoje i domowe ciasto.

13 grudnia 2018 | 22:06

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *