Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko - Centra 2-1
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74

Piłka ręczna

MKS - Ruch 33-28
SPR - Szczypiorniak - Acana 33-15
EKS - MKS 29-25

Futsal

KS - Bojano 5-3
Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4

Czołowi polscy strongmani przyjadą do Gniezna. Będzie też Mariusz Pudzianowski!

To będzie nie lada gratka dla miłośników sportów siłowych. 14 lipca do Gniezna przyjedzie 7 najsilniejszych zawodników w Polsce, by wystąpić w zawodach strongmanów. Gościem specjalnym będzie doskonale znany Mariusz Pudzianowski. 

 14 lipca, czyli przed półfinałami mistrzostw świata, odbędą się zawody strongmanów, które organizuję wspólnie z prezydentem miasta Gniezna. Do Gniezna przyjadą najsilniejsi zawodnicy z całej Polski. Są oni znani na całym świecie. W naszym mieście pojawią się m.in. Robert Cyrwus czy Maciej Hirsz, który wygrał turniej Arnolda Schwarzeneggera w RPA. Będzie też Tomasz Lademann i Konrad Karwat. To będą zawodnicy z wyższej półki – mówi Karolina Koszela, współorganizatorka zawodów.

Nie zabraknie gościa specjalnego. – Swoją obecnością zaszczyci nas Mariusz Pudzianowski, który będzie sędzią zawodów. Będzie też do dyspozycji wszystkich gnieźnian. Wiadomo, że jest to wielokrotny mistrz świata strongmanów, a teraz już czołowy zawodnik MMA w Polsce. Zapraszam wszystkich na zawody, które odbędą się 14 lipca. Startujemy już o godzinie 11:00, wcześniej będzie prezentacja zawodników – dodaje Koszela.

Zawodnicy będą mierzyć się w takich konkurencjach jak chociażby martwy ciąg, wyciskanie stalowej belki nad głowę i trzymanie nosidła. Emocji podczas rywalizacji na Placu Świętego Wojciecha na pewno nie zabraknie!

Fot. Mariusz Pudzianowski

08 czerwca 2018 | 09:26

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *