Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Czołowi polscy strongmani przyjadą do Gniezna. Będzie też Mariusz Pudzianowski!

To będzie nie lada gratka dla miłośników sportów siłowych. 14 lipca do Gniezna przyjedzie 7 najsilniejszych zawodników w Polsce, by wystąpić w zawodach strongmanów. Gościem specjalnym będzie doskonale znany Mariusz Pudzianowski. 

 14 lipca, czyli przed półfinałami mistrzostw świata, odbędą się zawody strongmanów, które organizuję wspólnie z prezydentem miasta Gniezna. Do Gniezna przyjadą najsilniejsi zawodnicy z całej Polski. Są oni znani na całym świecie. W naszym mieście pojawią się m.in. Robert Cyrwus czy Maciej Hirsz, który wygrał turniej Arnolda Schwarzeneggera w RPA. Będzie też Tomasz Lademann i Konrad Karwat. To będą zawodnicy z wyższej półki – mówi Karolina Koszela, współorganizatorka zawodów.

Nie zabraknie gościa specjalnego. – Swoją obecnością zaszczyci nas Mariusz Pudzianowski, który będzie sędzią zawodów. Będzie też do dyspozycji wszystkich gnieźnian. Wiadomo, że jest to wielokrotny mistrz świata strongmanów, a teraz już czołowy zawodnik MMA w Polsce. Zapraszam wszystkich na zawody, które odbędą się 14 lipca. Startujemy już o godzinie 11:00, wcześniej będzie prezentacja zawodników – dodaje Koszela.

Zawodnicy będą mierzyć się w takich konkurencjach jak chociażby martwy ciąg, wyciskanie stalowej belki nad głowę i trzymanie nosidła. Emocji podczas rywalizacji na Placu Świętego Wojciecha na pewno nie zabraknie!

Fot. Mariusz Pudzianowski

08 czerwca 2018 | 09:26

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *