Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Decathlon nadchodzi! Otwarcie już w piątek!

Godziny zostały do otwarcia w Gnieźnie sklepu Decathlon’a – jednego z największych graczy na rynku oferujących sprzęt sportowy. Huczne otwarcie odbędzie się już w najbliższy piątek, 31 sierpnia o godz. 10.00. Dzień później rozpocznie się kolejna atrakcja – dwudniowe Targi Sportu. My możemy pochwalić się ze swojej strony, że Decathlon został Partnerem Premium naszego portalu!

Przygotowania do otwarcia salonu, który zlokalizowany będzie przy ul. Gdańskiej w miejscu marketu Jagoda, trwały kilka miesięcy. Miejsce trzeba było bowiem przygotować nie tylko dla tysięcy produktów, ale i stworzyć warunki do swobodnych testów. To wyróżnia francuską sieć i tym chwali się ona w folderach reklamowych. A już na duże słowa uznania, zasługuje podejście do zatowarowania sklepu. Decathlon zanim wyłożył produkty na półki, zapytał w ankiecie gnieźnian, co widzieliby w swoim miejscu zamieszkania! Jakże to oczywiste, choć zapytać trzeba – kto się o coś takiego pokusił? A jeżeli dodamy do tego konkurencyjne ceny, to wydaje się, że dla wielu osób szukających sprzętu sportowego, Decathlon będzie adresem nr 1. A jeśli komuś mało pod dachem – jest też coś dla preferujących ćwiczenia siłowe na wolnym powietrzu. Tuż przy salonie powstała siłownia, a lada chwila ma pojawić się też nawierzchnia tartanowa.

Dynamiczny rozwój

Pierwszy sklep Decathlon, międzynarodowego producenta i dystrybutora odzieży oraz sprzętu sportowego, powstał w 1976 r. we Francji. W Polsce pierwsze otwarcie sklepu naszej sieci miało miejsce w 2001 r. na warszawskim Targówku, a obecnie w kraju istnieje już 51 sklepów, zatrudniających ponad 3500 osób.

„Sport dla wszystkich – wszystko dla sportu”

Misją sieci Decathlon jest umożliwianie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu. Pragnąc, aby każdy mógł sobie pozwolić na zakup sprzętu i odzieży sportowej, niezależnie od zasobności portfela czy miejsca zamieszkania, firma nieustannie doskonali swoją ofertę.

Produkty Decathlon są dostępne nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w sklepie online, dzięki czemu możemy realizować swoją misję na terenie całego kraju. Tym, co nas wyróżnia, jest możliwość testowania produktów, dzięki czemu każda wizyta w sklepie przeradza się we wspaniałą sportową przygodę dla całej rodziny, a kompetentna ekipa, którą łączy sportowa pasja, chętnie służy pomocą w wyjaśnianiu kwestii technicznych.

Szeroka gama usług

Aby stworzyć klientom optymalne warunki do dokonywania sportowych zakupów, Decathlon zapewnia również bogaty zakres usług. Na terenie sklepu będzie można skorzystać z serwisu rowerowego czy narciarskiego, oraz stworzyć personalizowany produkt z termonadrukiem. Ponadto wyjątkowym udogodnieniem będą kioski Projekt +, za pomocą których będzie można zamówić każdy produkt znajdujacy się w ofercie Decathlon, a niedostępny w sklepie stacjonarnym, a także punkty Click and Collect, w których każdy klient szybko i wygodnie zamówi i odbierze zakupy. Dodatkowo Decathlon Gniezno będzie oferował sprzedaż na raty, Kartę Decathlon oraz Karty Podarunkowe.

28 sierpnia 2018 | 20:08

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *