Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Decathlon zorganizował w Gnieźnie I Targi Sportu

Ideą tego wydarzenia jest by w jednym miejscu, można było poznać ofertę lokalnych klubów sportowych. Decathlon, który w ubiegłym tygodniu otworzył swój salon w Gnieźnie, zorganizował I Targi Sportu. Kogo można było spotkać?

KIlkanaście klubów z Gniezna i okolic odpowiedziało na zaproszenie Decathlona, który zorganizował w miniony weekend I Targi Sportu. Na placu przed salonem pojawiły się, by nie tylko opowiedzieć o swojej ofercie, ale i np. pokazać fragment treningów, jak zrobił to Tytan. – Cieszymy się, że tyle klubów postanowiło razem z nami pokazać ofertę na rozpoczynający się rok szkolny. Chcemy, by rodzice dzieci mieli świadomy wybór, gdzie ich pociechy mogą trenować. W ciągu dwóch dni pojawiły się m.in. takie kluby jak: Car Gwarant Start Gniezno, Euforia, Orzeł Gniezno, PS Gniezno, Mieszko Gniezno, Tytan, byli organizatorzy Biegu tylko dla Orłów, a nawet Lech Poznań – powiedział nam lider gnieźnieńskiego salonu Decathlon Grzegorz Smoczyk.

Z pewnością najbardziej imponująca była strefa biało-niebieskich. Mieszko zachęcało nie tylko owocami, słodkościami, ale i przygotowało dla najmłodszych mini boisko ze sztuczną nawierzchnią!

Druga edycja imprezy już za rok.

03 września 2018 | 12:32

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *