Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Decathlon zorganizował w Gnieźnie I Targi Sportu

Ideą tego wydarzenia jest by w jednym miejscu, można było poznać ofertę lokalnych klubów sportowych. Decathlon, który w ubiegłym tygodniu otworzył swój salon w Gnieźnie, zorganizował I Targi Sportu. Kogo można było spotkać?

KIlkanaście klubów z Gniezna i okolic odpowiedziało na zaproszenie Decathlona, który zorganizował w miniony weekend I Targi Sportu. Na placu przed salonem pojawiły się, by nie tylko opowiedzieć o swojej ofercie, ale i np. pokazać fragment treningów, jak zrobił to Tytan. – Cieszymy się, że tyle klubów postanowiło razem z nami pokazać ofertę na rozpoczynający się rok szkolny. Chcemy, by rodzice dzieci mieli świadomy wybór, gdzie ich pociechy mogą trenować. W ciągu dwóch dni pojawiły się m.in. takie kluby jak: Car Gwarant Start Gniezno, Euforia, Orzeł Gniezno, PS Gniezno, Mieszko Gniezno, Tytan, byli organizatorzy Biegu tylko dla Orłów, a nawet Lech Poznań – powiedział nam lider gnieźnieńskiego salonu Decathlon Grzegorz Smoczyk.

Z pewnością najbardziej imponująca była strefa biało-niebieskich. Mieszko zachęcało nie tylko owocami, słodkościami, ale i przygotowało dla najmłodszych mini boisko ze sztuczną nawierzchnią!

Druga edycja imprezy już za rok.

03 września 2018 | 12:32

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *