Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Decathlon zorganizował w Gnieźnie I Targi Sportu

Ideą tego wydarzenia jest by w jednym miejscu, można było poznać ofertę lokalnych klubów sportowych. Decathlon, który w ubiegłym tygodniu otworzył swój salon w Gnieźnie, zorganizował I Targi Sportu. Kogo można było spotkać?

KIlkanaście klubów z Gniezna i okolic odpowiedziało na zaproszenie Decathlona, który zorganizował w miniony weekend I Targi Sportu. Na placu przed salonem pojawiły się, by nie tylko opowiedzieć o swojej ofercie, ale i np. pokazać fragment treningów, jak zrobił to Tytan. – Cieszymy się, że tyle klubów postanowiło razem z nami pokazać ofertę na rozpoczynający się rok szkolny. Chcemy, by rodzice dzieci mieli świadomy wybór, gdzie ich pociechy mogą trenować. W ciągu dwóch dni pojawiły się m.in. takie kluby jak: Car Gwarant Start Gniezno, Euforia, Orzeł Gniezno, PS Gniezno, Mieszko Gniezno, Tytan, byli organizatorzy Biegu tylko dla Orłów, a nawet Lech Poznań – powiedział nam lider gnieźnieńskiego salonu Decathlon Grzegorz Smoczyk.

Z pewnością najbardziej imponująca była strefa biało-niebieskich. Mieszko zachęcało nie tylko owocami, słodkościami, ale i przygotowało dla najmłodszych mini boisko ze sztuczną nawierzchnią!

Druga edycja imprezy już za rok.

03 września 2018 | 12:32

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *