Piłka nożna

Iskra - Mieszko 2-1
Mieszko - Tarnovia 5-4
Victoria - Mieszko 0-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71
AZS - MKK 88-82

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Start 19-22
Młyny - MKS 30-20
Hagard - Szczypiorniak 32-24

Futsal

Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3
TAF - KS 7-5

GTT Diament życzył sobie zdrowia i … dobrych ocen

Dzieci, młodzież, a nawet studenci – w sumie ponad 100 osób (w kilku grupach) wzięło udział w wigilijnym spotkaniu sekcji triathlonowej GTT Diament, które odbyło się w czwartek wieczorem, 21 grudnia w kawiarni basenu przy ul. Jolenty. Nie zabrakło oczywiście działaczy, trenerów, przedstawicieli samorządów oraz sponsorów. To jeden z niewielu momentów w roku, gdy ta liczna sekcja może (prawie) razem usiąść przy wspólnym stole. Czego sobie życzyli?

– Przy wigilijnym stole życzymy sobie zdrowia, spokoju i dobrych wyników w nauce oraz w sporcie. Te wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać, żeby ci młodzi ludzie mogli zacząć odnosić sukcesy. Ważna też jest dobra atmosfera pomiędzy nimi i żeby szczęśliwie kończyli zawody. Rok będziemy wspominać miło, bo najważniejsze, że zakończyliśmy go szczęśliwie bez poważniejszych kontuzji. One szczególnie są niebezpieczne w czasie jazdy rowerem, a tej z oczywistych względów nie brakuje.  – powiedział SportowemuGnieznu prezes GTT Diament Robert Mikołajczak.

W klubie trenują dzieci ze szkół podstawowych, młodzież licealna oraz studenci. W różnym stopniu wytrenowania i na różnym etapie zawodniczej kariery. W tym roku największym sukcesem klubu był brązowy krążek przywieziony z MPJ przez Olgę Masłowską. – Cieszymy się z sukcesu Olgi podczas Mistrzostw Polski Juniorów – dodaje trener Piotr Śmigórski. – To bardzo utalentowana dziewczyna, która ma przed sobą świetne perspektywy. Łączy z sukcesami treningi i naukę, a to nie jest łatwe.

A każdego, kto ma ochotę zacząć przygodę z tą dyscyplią zapraszamy na stronę – www.gttdiament.pl – tam można znaleźć wszystkie niezbędne informacje

 

22 grudnia 2017 | 10:05

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *