Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

GTT Diament życzył sobie zdrowia i … dobrych ocen

Dzieci, młodzież, a nawet studenci – w sumie ponad 100 osób (w kilku grupach) wzięło udział w wigilijnym spotkaniu sekcji triathlonowej GTT Diament, które odbyło się w czwartek wieczorem, 21 grudnia w kawiarni basenu przy ul. Jolenty. Nie zabrakło oczywiście działaczy, trenerów, przedstawicieli samorządów oraz sponsorów. To jeden z niewielu momentów w roku, gdy ta liczna sekcja może (prawie) razem usiąść przy wspólnym stole. Czego sobie życzyli?

– Przy wigilijnym stole życzymy sobie zdrowia, spokoju i dobrych wyników w nauce oraz w sporcie. Te wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać, żeby ci młodzi ludzie mogli zacząć odnosić sukcesy. Ważna też jest dobra atmosfera pomiędzy nimi i żeby szczęśliwie kończyli zawody. Rok będziemy wspominać miło, bo najważniejsze, że zakończyliśmy go szczęśliwie bez poważniejszych kontuzji. One szczególnie są niebezpieczne w czasie jazdy rowerem, a tej z oczywistych względów nie brakuje.  – powiedział SportowemuGnieznu prezes GTT Diament Robert Mikołajczak.

W klubie trenują dzieci ze szkół podstawowych, młodzież licealna oraz studenci. W różnym stopniu wytrenowania i na różnym etapie zawodniczej kariery. W tym roku największym sukcesem klubu był brązowy krążek przywieziony z MPJ przez Olgę Masłowską. – Cieszymy się z sukcesu Olgi podczas Mistrzostw Polski Juniorów – dodaje trener Piotr Śmigórski. – To bardzo utalentowana dziewczyna, która ma przed sobą świetne perspektywy. Łączy z sukcesami treningi i naukę, a to nie jest łatwe.

A każdego, kto ma ochotę zacząć przygodę z tą dyscyplią zapraszamy na stronę – www.gttdiament.pl – tam można znaleźć wszystkie niezbędne informacje

 

22 grudnia 2017 | 10:05

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *