Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Integracja na sportowo i świątecznie w gminie Niechanowo

W dniach 5, 6 i 7 grudnia 2018 roku w Szkołach Podstawowych w Niechanowie i Jarząbkowie oraz w Przedszkolu „Kajtek” w Niechanowie odbyły się Spotkania Mikołajkowe „Na sportowo i świątecznie” w ramach realizacji projektu:   Cykl Spartakiad „Integracja na sportowo i świątecznie”, współfinansowanego ze środków dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki,  Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan i samorządu gminy Niechanowo.

Imprezy skierowane były do 400 dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkół podstawowych klas I – IV. Mikołajkowe spotkania składały się z części:

  sportowo – rekreacyjnej   w trakcie której uczestnicy rywalizowali między sobą w licznych konkurencjach sportowo – rekreacyjnych w których zwycięzcy za zajęcie od I do III miejsca otrzymali okolicznościowe medale.

  artystycznej wykonanej przez dzieci przedszkolne i zespoły taneczne szkół  podstawowych

Imprezom towarzyszyło każdorazowo spotkanie z Mikołajem połączone z wręczaniem paczek świątecznych ze słodyczami.

W gronie organizatorów w imprezach udział wzięli Szymon Robaszkiewicz – Wójt Gminy Niechanowo, Tadeusz Tomaszewski – Radny Sejmiku Wielkopolskiego, Prezes  Honorowy Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan w Gnieźnie, Barbara Ostojska – koordynator  imprez, dyrektorzy szkół  Elżbieta Rzepecka – Roszak, Małgorzata  Wojciechowska, Magdalena Smarzyńska, Aleksandra  Borakiewicz oraz przewodniczące Rady Rodziców. 

Wspólne działania organizacji pozarządowej, nauczycieli, władz samorządowych oraz dyrekcji placówek oświatowych dały dzieciom ogromną radość i były udaną integracją na sportowo i świątecznie.

Materiał nadesłany

09 grudnia 2018 | 12:26

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *