Piłka nożna

Ostrovia - Mieszko 1-2
Centra - Mieszko 1-5 
Mieszko - Warta Ś. 2-2

Żużel

Start - Speedway 57-32
Landshut - Start 41-49
Start - Polonia  51-39

Koszykówka

AG Gdańsk - MKK 77-91
MKK - Basket Gorzów 108-82
Kruszwica - MKK 69-100

Piłka ręczna

Piotrcovia - MKS 27-26
Zagłębie - MKS 35-21
MKS - Zagłębie 18-31

Futsal

Łowicz - KS 3-3
KS - Konin 4-2
Bojano - KS 9-2

Karolina K. przyłapana na tworzeniu grupy !

Ciekawa wiadomość napłynęła do nas w same Walentynki, 14 lutego. Jak ustaliliśmy zatrzymano Karolinę K. i Magdalenę E., które podejrzane są o tworzenie grupy zorganizowanej.

Chwilę po godzinie 8:00 Karolina K. oraz Magdalena T. zostały wyprowadzone z Klubu Sportowego Dynamic Strong Gniezno przy ul. Kaszarskiej 3 i doprowadzone na przesłuchanie. Na początku obie Panie zaprzeczały, aby brały udział w procederze tworzenia grupy. Po kilku godzinach złamały się i przyznały!

Zdemaskowane kobiety to Karolina Koszela oraz Magdalena Tymczewska-Engler, które tworzą 10-cio osobową elitarną, grupę do jednego z najprawdopodobniej najbardziej wymagających w Polsce programów treningowo-dietetycznych pod nazwą #ELIMINATE. 8-tygodniowy program, który pozwoli odmienić Twoje życie w bardzo szybki i bezpieczny sposób pod okiem wielokrotnej mistrzyni Polski i Europy oraz doświadczonej dietetyczki.

Nasze służby odkryły również, że Panie werbują nowych członków poprzez stronę internetową www.eliminate.pl oraz na Facebooku http://fb.me/programeliminate/

Program #ELIMINATE rusza 12 marca 2018 roku. Tylko 10 miejsc!

 

14 lutego 2018 | 19:28

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *