Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Komisja Sportu podsumowała tegoroczne wydarzenia

Ostatni raz w tym roku Miejska Komisja Sportu spotkała się by wspólnie podsumować tegoroczne wyniki. A skoro tak, to nie mogło zabraknąć przedstawicieli klubów, które w Pierwszej Stolicy odgrywają wiodącą rolę, oraz Prezydenta Tomasza Budasza, dla którego rozwój sportu jest wyjątkowo bliski sercu. W piątek 15 grudnia, w restauracji Hotelu Lech działacze ocenili tegoroczne występy swoich podopiecznych, oraz wysłuchali jak do nich odnosi się włodarz miasta. – To cieszy, że rywalizacja sportowa w naszym mieście zaczyna wspinać się na coraz wyższe poziomy, a zawodnicy i drużyny w większości rozwijają się. Jednak najbardziej cieszy mnie, że rozwija się na tym najniższym poziomie, czyli wśród dzieci i młodzieży. każdy wie, że to pierwszy ważny etap by zaszczepić młodym pasję rywalizacji, by odciągnąć ich od komputerów i telefonów. Chciałbym przy tej okazji podziękować rodzicom, dzięki których poświęceniu i determinacji możemy mówić dziś o sukcesie na tym polu. A efektem tego są później sukcesy w sporcie seniorskim – twierdzi Tomasz Budasz.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że krokiem milowym w dalszym rozwoju wielu dyscyplin będzie oddanie do użytku nowej hali. Na szczęście jej budowa przebiega wzorowo i jest szansa, że zgodnie z planem czyli drugiej
połowie roku zostanie oddana do użytku. – Będziecie mieli miejsce do treningu i zawodów godne XXI wieku – mówił działaczom Budasz. – Jest ona niezbędna patrząc co dzieje się w hali przy Paczkowskiego. Kibice często stoją w wejściu, trybuny są przepełnione, a to znak, że nowa hala jest nam potrzebna jak powietrze – uważa gnieźnieński prezydent.

15 grudnia 2017 | 20:13

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *