Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Komisja Sportu podsumowała tegoroczne wydarzenia

Ostatni raz w tym roku Miejska Komisja Sportu spotkała się by wspólnie podsumować tegoroczne wyniki. A skoro tak, to nie mogło zabraknąć przedstawicieli klubów, które w Pierwszej Stolicy odgrywają wiodącą rolę, oraz Prezydenta Tomasza Budasza, dla którego rozwój sportu jest wyjątkowo bliski sercu. W piątek 15 grudnia, w restauracji Hotelu Lech działacze ocenili tegoroczne występy swoich podopiecznych, oraz wysłuchali jak do nich odnosi się włodarz miasta. – To cieszy, że rywalizacja sportowa w naszym mieście zaczyna wspinać się na coraz wyższe poziomy, a zawodnicy i drużyny w większości rozwijają się. Jednak najbardziej cieszy mnie, że rozwija się na tym najniższym poziomie, czyli wśród dzieci i młodzieży. każdy wie, że to pierwszy ważny etap by zaszczepić młodym pasję rywalizacji, by odciągnąć ich od komputerów i telefonów. Chciałbym przy tej okazji podziękować rodzicom, dzięki których poświęceniu i determinacji możemy mówić dziś o sukcesie na tym polu. A efektem tego są później sukcesy w sporcie seniorskim – twierdzi Tomasz Budasz.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że krokiem milowym w dalszym rozwoju wielu dyscyplin będzie oddanie do użytku nowej hali. Na szczęście jej budowa przebiega wzorowo i jest szansa, że zgodnie z planem czyli drugiej
połowie roku zostanie oddana do użytku. – Będziecie mieli miejsce do treningu i zawodów godne XXI wieku – mówił działaczom Budasz. – Jest ona niezbędna patrząc co dzieje się w hali przy Paczkowskiego. Kibice często stoją w wejściu, trybuny są przepełnione, a to znak, że nowa hala jest nam potrzebna jak powietrze – uważa gnieźnieński prezydent.

15 grudnia 2017 | 20:13

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *