Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Licytacje atrakcyjnych fantów w trakcie WOŚPowania

Jutro (niedziela) odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak już informowaliśmy, w akcję zainicjowaną przez Jurka Owsiaka po raz kolejny bardzo aktywnie włącza się Gniezno. W trakcie kolejnej edycji WOŚP-u w naszym mieście nie zabraknie sportowych akcentów, podczas których będzie można wziąć udział w licytacjach atrakcyjnych fantów.

Już o godzinie 9:00 na terenie wokół jeziora Winiary zorganizowany zostanie marsz nordic walking, natomiast na godz. 11:00 zaplanowano bieg „Policz się z cukrzycą”. W samo południe, o godzinie 12:00, rozpocznie się WOŚP-owanie. To będzie kulminacyjny punkt wydarzeń sportowych nad gnieźnieńskim jeziorem.

Właśnie wówczas będzie okazja do zgarnięcia interesujących rzeczy. Jak przekazał nam Waldemar Rychert, założyciel grupy Królewskie Morsy Gniezno, wylicytować będzie można między innymi treningi z Przemysławem Gnatem i Karoliną Koszelą, książkę Przemysława Salety, gadżety WOŚP-owe, gadżety klubowe Startu Gniezno i Mieszka Gniezno, różne vouchery i bony podarunkowe, srebrne i złote serduszka, rękawice żużlowe Kacpra Gomólskiego z autografem, koszulki z różnymi motywami, a także piłkę podpisaną przez wszystkich zawodników Mieszka Gniezno.

To nie wszystkie fanty, które udało się zgromadzić organizatorom licytacji. Ich pełna lista została zamieszczona na Facebooku (KLIK). 

13 stycznia 2018 | 09:28

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *