Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Lodowisko na Rynku prawie gotowe

Trwają ostatnie prace przy budowie drugiego gnieźnieńskiego lodowiska. Będzie ono zlokalizowane na gnieźnieńskim Rynku i co ważne – wejście na nie będzie darmowe!

Takiej sytuacji w naszym mieście jeszcze nigdy w historii nie było. Chyba, że nasza pamięć tak daleko nie sięga. Gdy jeszcze niedawno wielu marzyło, by Pierwsza Stolica doczekała się choć jednej ślizgawki, w tym roku do dyspozycji będziemy mieć aż dwie! Jedno z nich już od kilkunastu dni funkcjonuje na stadionie Startu przy Wrzesińskiej, drugie – budowane przez mBank, wkrótce ruszy w centralnej części miasta. Jak udało nam się dziś dowiedzieć, otwarcie nastąpi jeszcze w tym tygodniu.

Jesteśmy na ostatnim etapie prac. Mamy zamiar otworzyć je od najbliższej niedzieli, bo pogoda narazie nam sprzyja – usłyszeliśmy od osób instalujących lodowisko. 

Samo lodowisko jest już w zasadzie gotowe. Płyta jest całkowicie zmrożona, bandy zamontowane, a do zakończenia zostały prace wokół niego. Budowana jest ciągle wypożyczalnia, oraz punkt małej gastronomii. Miejsce ma bowiem tętnić życiem, o czym zapewnia sam organizator. 

Na naszym lodowisku przygotowaliśmy wspaniałe atrakcje: cykliczne zabawy z DJem oraz bal karnawałowy. Dla tych, którzy chcieliby postawić swoje pierwsze kroki w jeździe na lodzie, zorganizujemy naukę w asyście profesjonalnego instruktora. Natomiast dla dzieci, które już potrafią jeździć, lecz nie czują się jeszcze zbyt pewnie na tafli, mamy specjalne pingwinki i jelonki do nauki jazdy. Jeżeli nie macie łyżew, to nic straconego – na lodowisku mBanku będzie w pełni wyposażona wypożyczalnia, w której każdy znajdzie odpowiedni dla siebie rozmiar. Aby jeszcze bardziej rozgrzać atmosferę, oferujemy pyszną kawę – zachęca w specjalnym komunikacie mBank.

14 grudnia 2018 | 20:19

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *