Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Mały Antoś znów zwyciężył!

Mały Antoś Cichy i jego rodzina uśmiechali się dziś od ucha do ucha. Mieli ku temu powody, bo sporo osób zjawiło się w sobotę, 6 października nad jeziorem Winiary, by wziąć udział w charytatywnym biegu, podczas którego zbierano środki na leczenie chłopca.

Czterolatek zmaga się od urodzenia z szeregiem schorzeń. Zdiagnozowano u niego przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodogłowie i niedowład kończyn dolnych. W swoim krótkim życiu przeszedł już kilkanaście operacji, a to jeszcze nie koniec.

W najbliższej przyszłości czeka go jednak kolejny raz przeszczep komórek macierzystych, a przede wszystkim żmudna rehabilitacja. Oczywiście w tle są pieniądze, których ciągle rodzicom malca brakuje, więc takie wydarzenie jak to, ma ich wspomóc w walce ze zdrowotnymi problemami Antosia.

Na wszystkich, którzy zjawili się nad jeziorem Winiary czekały dziś nie tyko skarbonki, ale i ciepły poczęstunek, oraz słodkości. Rywalizacja była oczywiście z przymrużeniem oka, bo chodziło tyko o to by zebrać jak najwięcej pieniędzy. Ostatecznie doliczono się ich ponad 4600zł. Gratulujemy!

07 października 2018 | 08:09

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *