Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Mamy nowe zdjęcia z budowanej hali. Proponujemy Ratuszowi ankietę!

To inwestycja na którą czeka całe sportowe Gniezno. Nowo budowana hala przy ul. Paczkowskiego rośnie w oczach i dziś mieliśmy okazję podejrzeć jak prezentuje się od środka. Mamy też ciekawą propozycję do władz Ratusza – chcemy, aby o kolorze siedzisk zadecydowali kibice! To musi się udać!

Zawodnicy, kluby i kibice – wszyscy z niecierpliwością wyczekują dnia, kiedy Pierwsza Stolica doczeka się obiektu, który jednym zapewni najlepsze warunki do rywalizacji i treningów, a pozostałym do kibicowania. I której nie trzeba będzie się wstydzić… Ten dzień na szczęście nadchodzi wielkimi krokami, bo hala zmienia się z miesiąca na miesiąc. Planowo ma zostać oddana do użytku w wakacje i dziś już wiemy, że termin ten zostanie dotrzymany. – Zakończyliśmy właśnie prace tynkarskie, podkonstrukcję sufitu i w tej chwili mamy do wykonania posadzkę. Wchodzimy w wykończeniówkę – płytki, szpachlowanie etc. Jeśli chodzi o ciekawostki, to możemy zdradzić, że będziemy mieć tutaj wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie efektowe. Termin prac nie jest zagrożony i jest on określony na koniec lipca – mówi Martyna Kozłowska, kierownik budowy.

I jeszcze ciekawostka dotycząca siedzisk. Ten element zawsze „ubarwia” każdą arenę i jak ustaliliśmy podjęto wstępną decyzję iż będą one w całej arenie w dwóch lub trzech kolorach. – Jesteśmy na etapie ustalania z inwestorem, ale padła propozycja by nie były one jednokolorowe – dodaje Kozłowska. W związku z tym, że nie jest za późno, proponujemy Wam kibice zabawę – wybierzcie kolory jakie Wam się marzą i napiszcie w komentarzach czy chcecie ankiety! Liczymy, że prośby zostaną wysłuchane.

A oto fotogaleria z wnętrza obiektu:

16 marca 2018 | 19:02

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *