Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Park Trampolin otwarty

Gniezno ma od dziś kolejną atrakcję. Jest nią Jump World, czyli Park Trampolin. Na otwarciu było tyle osób, że trzeba było odstać w kolejce długie minuty.

Od teraz każdy może mieć swój powód do skakania –  takie jest hasło tego miejsca. Królestwo trampolin oficjalnie otwarto dziś rano przy ul. Gdańskiej (budynek obok Chłodexu). Zainteresowanie zapewne przerosło organizatorów, bo wszyscy nie byli w stanie dostać się, by skorzystać z atrakcji od razu. Ci, którzy to zrobili byli wyraźnie zadowoleni. – Fajne miejsce. Na pewno coś innego w Gnieźnie – mówili.

Jump World to w sumie 55 trampolin, do tego lina po której można chodzić, ściana wspinaczkowa, kosze do gry i trampoliny akrobatyczne. Atrakcji sporo, zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jednocześnie skakać i bawić się może 60 osób, a nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa zespół animatorów.

Zdecydowaliśmy się otworzyć swój punkt w Gnieźnie (operator ma jeszcze obiekty w Poznaniu i Wrześni), z prostego powodu – nie ma takiej atrakcji w tym mieście. Uważam też, że Gniezno jest miastem z potencjałem, ciągle rozwijającym się, więc liczymy, że nasza atrakcja się przyjmie – powiedział nam właściciel Parku Trampolin, Kamil Michalak.

Dziś z okazji otwarcia wstęp kosztował tylko 5 zł, jednak nie ma co liczyć, że będzie to regularna cena. Ta ma oscylować wokół 30zł za godzinną zabawę.

06 lipca 2018 | 12:31

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *