Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko - Centra 2-1
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74

Piłka ręczna

MKS - Ruch 33-28
SPR - Szczypiorniak - Acana 33-15
EKS - MKS 29-25

Futsal

KS - Bojano 5-3
Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4

Park Trampolin otwarty

Gniezno ma od dziś kolejną atrakcję. Jest nią Jump World, czyli Park Trampolin. Na otwarciu było tyle osób, że trzeba było odstać w kolejce długie minuty.

Od teraz każdy może mieć swój powód do skakania –  takie jest hasło tego miejsca. Królestwo trampolin oficjalnie otwarto dziś rano przy ul. Gdańskiej (budynek obok Chłodexu). Zainteresowanie zapewne przerosło organizatorów, bo wszyscy nie byli w stanie dostać się, by skorzystać z atrakcji od razu. Ci, którzy to zrobili byli wyraźnie zadowoleni. – Fajne miejsce. Na pewno coś innego w Gnieźnie – mówili.

Jump World to w sumie 55 trampolin, do tego lina po której można chodzić, ściana wspinaczkowa, kosze do gry i trampoliny akrobatyczne. Atrakcji sporo, zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jednocześnie skakać i bawić się może 60 osób, a nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa zespół animatorów.

Zdecydowaliśmy się otworzyć swój punkt w Gnieźnie (operator ma jeszcze obiekty w Poznaniu i Wrześni), z prostego powodu – nie ma takiej atrakcji w tym mieście. Uważam też, że Gniezno jest miastem z potencjałem, ciągle rozwijającym się, więc liczymy, że nasza atrakcja się przyjmie – powiedział nam właściciel Parku Trampolin, Kamil Michalak.

Dziś z okazji otwarcia wstęp kosztował tylko 5 zł, jednak nie ma co liczyć, że będzie to regularna cena. Ta ma oscylować wokół 30zł za godzinną zabawę.

06 lipca 2018 | 12:31

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *