Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Piorunujący finisz dał wygraną w naszej akcji! Pokonaliśmy ponad 27 tysięcy km!

Pierwsza edycja akcji „Aktywne wakacje z portalem SportoweGniezno.pl” dobiegła końca! Losy zwycięstwa ważyły się do ostatniej chwili, co doskonale pokazuje, jak dużo sił, serca i zaangażowania włożyli mieszkańcy Gniezna i okolic w naszą rywalizację. Każdy pokonał tyle kilometrów, ile mógł. Ostatecznie licznik pokazał 27 430 kilometrów!

Rzutem na taśmę, po piorunującym finiszu, zwycięstwo zgarnął Tomasz Dzionek, który zapisał na swoim koncie 1700,14 km. Drugie miejsce zajął Piotr Ławniczak – 1674,31 km, a na najniższym stopniu podium uplasował się Michał Kiełpiński – 1009,29 km.Jak łatwo zauważyć, wszyscy uczestnicy, którzy uplasowali się w TOP3, przekroczyli granicę 1000 kilometrów.

A jak prezentowała się dalsza część rankingu? Prezentujemy miejsca 4-15:Cieszymy się, że w naszej pionierskiej akcji wzięło udział 76 osób. Była to poniekąd wersja pilotażowa projektu. Wyciągnęliśmy wiele wniosków, przyjęliśmy kilka uwag, ale, co cieszy szczególnie, otrzymaliśmy również pochwały za podjęcie takiej inicjatywy. Wszystkie otrzymane wiadomości budują i napędzają do dalszych działań. Obiecujemy, że na pewno Was nie zawiedziemy i w przyszłości będziemy przeprowadzać kolejne akcje!

Zgodnie z postanowieniem początkowym, nagrodą za udział w akcji „Aktywne wakacje z portalem SportoweGniezno.pl”, jest satysfakcja każdego z uczestników. Celowo nie wprowadziliśmy nagród, obawiając się nieczystych zagrywek. Teraz już wiemy, jakie kroki należy podjąć, by rywalizacja odbywała się w stuprocentowym duchu fair play i z pewnością kolejna edycja będzie miała już bardziej prestiżowy charakter.

Tymczasem serdecznie dziękujemy i gratulujemy WSZYSTKIM uczestnikom przedsięwzięcia. Ranking wskazał zwycięzców, ale tak naprawdę, wygranymi są wszyscy ci, którzy zdecydowali się nie przesiedzieć wakacji w fotelu, a wsiąść na rower, pobiegać czy uprawiać inną dyscyplinę sportu w te wakacje.

Mamy nadzieję, że jeszcze liczniej będziecie uczestniczyć w kolejnych akcjach organizowanych przez nasz portal. Bądźcie czujni – do usłyszenia, do zobaczenia!

30 sierpnia 2018 | 14:41

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *