Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Rusza Typer Gnieźnieńskiego Sportu! Pula nagród to 1500 złotych (REGULAMIN)

Czas odkryć najważniejszą kartę i przedstawić zasady, według których odbywać się będzie pierwsza edycja Typera Gnieźnieńskiego Sportu. Rywalizację o nagrody o łącznej wartości 1500 złotych rozpoczynamy już w ten weekend, a kończymy w ostatnich dniach kwietnia! 

Pierwsze typowanie ruszy dziś (piątek) o godz. 16:00. Wyniki każdorazowo będziemy podawać na początku tygodnia (w poniedziałek lub we wtorek).

TYPER GNIEŹNIEŃSKIEGO SPORTU – ZAŁOŻENIA:
1. TGS rusza dnia 26 października 2018 roku. Pierwszymi uwzględnionymi wydarzeniami będą te, które odbędą się w weekend 27-28 października 2018 roku. Ostatnim weekendem, który obejmie Typer Gnieźnieńskiego Sportu, będzie weekend 27-28 kwietnia 2019 roku.
2. Typowanie wyników odbywać się będzie co weekend, na zasadzie 1-X-2, czyli wskazania zwycięzcy, bądź zaznaczenia opcji remisu (tylko regulaminowy czas gry). Poprawne wskazanie rezultatu nagradzane będzie jednym punktem.
3. Przed każdym weekendem typowane będą wyniki pięciu wydarzeń, głównie z Powiatu Gnieźnieńskiego, choć nie tylko.
4. Oprócz wydarzeń typowanych na zasadzie 1-X-2, będziemy wprowadzać również urozmaicenia w postaci typów EXTRA (maksymalnie jeden typ EKSTRA na weekend). Tutaj pojawiać się będą różne pytania, np. ile bramek padnie w meczu Mieszka Gniezno, lub który zawodnik zdobędzie najwięcej trafień dla Szczypiorniaka Gniezno? (prawidłowa odpowiedź będzie nagradzana dwoma punktami).
5. Przyjmowanie typów będzie odbywać się za pośrednictwem formularza Google (uczestnik musi być zalogowany do konta Google). Uczestnik zabawy udostępnia organizatorowi swoje dane – imię i nazwisko. Każdorazowo swoje typy będzie można przesyłać do momentu rozpoczęcia pierwszego wydarzenia. Formularz udostępniany będzie w środę wieczorem. Przesłanych typów nie można edytować.
6. Po każdym weekendzie będą publikowane rankingi.
7. Do TGS można dołączyć w każdym momencie jego trwania.
8. TGS potrwa aż 27 tygodni i będzie najdłuższym w naszej historii. Pierwszego mistrza TGS poznamy zatem dopiero na wiosnę!
9. Organizator przewidział nagrody rzeczowe dla trzech najlepszych typerów o łącznej sumie 1500 zł!
– 1. miejsce: nagroda rzeczowa o wartości 700 zł.
– 2. miejsce:
nagroda rzeczowa o wartości 500 zł.
– 3. miejsce: 
nagroda rzeczowa o wartości 300 zł.

W związku z tym, że jest to nasz nowy autorski pomysł, niewykluczone, iż zasady mogą ulec niewielkiej modyfikacji, jednak nie zmienią się główne założenia, co do metody typowania i ostatecznych rozstrzygnięć.

Sponsorami konkursu są:


Zachęcamy do udziału w rywalizacji!

25 października 2018 | 23:24

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *