Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Strefa Kibica dziś dla Bartka. Za ile wylicytowano koszulkę Messiego?

Już bez (wątpliwych) emocji związanych z grą biało-czerwonych, a z atrakcjami na rzecz chorego gnieźnianina. Strefa Kibica na Placu Św. Wojciecha dziś ponownie „ożyła” za sprawą imprezy dedykowanej Bartkowi Labrenzowi.

To nie pierwsze wydarzenie, gdzie zbierane są środki na leczenie chłopca, który  zmaga się z szeregiem schorzeń. To m.in mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, małogłowie, encefalopatia niedotlenienno-niedokrwienna i opóźnienie psychoruchowe. Leczenie i rehabilitacja kosztują niemałe pieniądze, a takie imprezy mają pomóc, by zebrać pieniądze np. na operację stóp chłopca, oraz ortezy, których bardzo potrzebuje.

Dla Bartka zagrali dziś najmłodsi piłkarze, a także reprezentacje trenerów Mieszka i urzędników Ratusza. Oprócz tego odbyło się szereg licytacji sportowych gadżetów, z których największym powodzeniem cieszyła się koszulka Lionela Messiego z autografem, którą wylicytowano za 2500zł. Obecni byli też przedstawiciele Startu. Autografy rozdawał Adrian Gała, pojawiła się nawet niewidziana dawno Weronika Burlaga.

Tych wszystkich, którzy nie mogli się zjawić a chcieliby wspomóc leczenie chłopca odsyłamy do strony internetowej – siepomaga.pl/pomocdlabartka. Tam też można wpłacać datki na rzecz Bartka

29 czerwca 2018 | 21:06

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *