Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Strefa Kibica dziś dla Bartka. Za ile wylicytowano koszulkę Messiego?

Już bez (wątpliwych) emocji związanych z grą biało-czerwonych, a z atrakcjami na rzecz chorego gnieźnianina. Strefa Kibica na Placu Św. Wojciecha dziś ponownie „ożyła” za sprawą imprezy dedykowanej Bartkowi Labrenzowi.

To nie pierwsze wydarzenie, gdzie zbierane są środki na leczenie chłopca, który  zmaga się z szeregiem schorzeń. To m.in mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, małogłowie, encefalopatia niedotlenienno-niedokrwienna i opóźnienie psychoruchowe. Leczenie i rehabilitacja kosztują niemałe pieniądze, a takie imprezy mają pomóc, by zebrać pieniądze np. na operację stóp chłopca, oraz ortezy, których bardzo potrzebuje.

Dla Bartka zagrali dziś najmłodsi piłkarze, a także reprezentacje trenerów Mieszka i urzędników Ratusza. Oprócz tego odbyło się szereg licytacji sportowych gadżetów, z których największym powodzeniem cieszyła się koszulka Lionela Messiego z autografem, którą wylicytowano za 2500zł. Obecni byli też przedstawiciele Startu. Autografy rozdawał Adrian Gała, pojawiła się nawet niewidziana dawno Weronika Burlaga.

Tych wszystkich, którzy nie mogli się zjawić a chcieliby wspomóc leczenie chłopca odsyłamy do strony internetowej – siepomaga.pl/pomocdlabartka. Tam też można wpłacać datki na rzecz Bartka

29 czerwca 2018 | 21:06

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *