Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Strefa Kibica zapełniła się już pierwszego dnia!

Mundialowe szaleństwo ruszyło dziś o 17.00, a wraz z nim gnieźnieńska Strefa Kibica. Biało-czerwonej fali jeszcze nie było, ale i tak frekwencja na pierwszym meczu Rosja-Arabia Saudyjska była zadowalająca.

Sportowe serce Gniezna do połowy lipca będzie zlokalizowane u podnóża Katedry. To tutaj kolejny raz zlokalizowano Strefę Kibica, o której w samych superlatywach wypowiadali się wcześniej obserwatorzy, którzy widzieli jej wizualizację, a dziś potwierdzili to kibice. – Bardzo fajnie to w tym roku wygląda. Na duży plus są trybuny, które wprowadziły dodatkową stadionową atmosferę. Na meczu z Polakami będzie na pewno fantastycznie – mówił nam jeden z sympatyków.

Prócz emocji sportowych, na kibiców czeka oczywiście całe zaplecze gastronomiczne. Jest co zjeść, wypić, można też kupić gadżety piłkarskie jak szaliki, trąbki czy koszulki.

Strefa jak już wcześniej pisaliśmy jest przygotowana na ok. 5 tys. kibiców, a dwie dostawione trybuny pomieszczą pół tysiąca osób. Aż ciężko sobie wyobrazić co będzie się działo w najbliższy wtorek, gdy na boisko po raz pierwszy wybiegną biało-czerwoni. Nasza rada – zająć miejsce dużo wcześniej!

Oto co dziś działo się na Placu Św.Wojciecha:

14 czerwca 2018 | 19:57

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *