Piłka nożna

Mieszko - Polonia 4-1
Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Noteć - MKK 83-89
MKK - ...
MKK - ...

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS 34-31
MKS - Jarosław 24-31

Futsal

KS - Orlik 4-3
KS - ...
KS - ...

TGS: Tego jeszcze nie było. 21 szóstek w III rundzie! (wyniki)

Chyba tym razem było za łatwo, bo aż 21 uczestników Typera Gnieźnieńskiego Sportu uzyskało 6/6! Trzecia runda, w przeciwieństwie do poprzedniej, przyniosła bardzo dobre wyniki. Już teraz obiecujemy, że w typowanie przed przyszłym weekendem będzie trudniejsze. Tymczasem przyjrzyjmy się klasyfikacji III rundy.

Typowane wydarzenia i poprawne typy:
AZS UMK Toruń – KS Szczypiorniak Gniezno (piłka ręczna): 2
KS Łopuchowo – Pelikan Niechanowo (piłka nożna): 2
AZS Politechnika Poznań – MKK Sklep Polski Gniezno (koszykówka – III liga): 1
MKS Mieszko Gniezno – Jarota Jarocin (piłka nożna): 1
EXTRA: Czy gnieźnianin lub gnieźnianka stanie na podium Gnieźnieńskiego Biegu Niepodległości – w kategorii OPEN? TAK

-> Dołącz do grupy Typer Gnieźnieńskiego Sportu na Facebooku i bądź na bieżąco!

KLASYFIKACJA – III RUNDA TGS:

Imię i nazwisko typera: Liczba punktów (max. 6):
1. Rafał Młodzikowski 6
Wojciech Langner 6
Patryk Kędzierski 6
Eryk Pieczyński 6
Dawid Bąk 6
Adam Heliasz 6
Wojciech Kujawski 6
Bartłomiej Trzaskawka 6
Arkadiusz Galasinski 6
Jakub Drzewiecki 6
Mateusz Piniarski 6
Mateusz Menz 6
Artur Borowiak 6
Łukasz Rychłowski 6
Daniel Hoga 6
Tomasz Wieczorkowski 6
Artur Konieczny 6
Adam Bigosiński 6
Marek Gendek 6
Piotr Menz 6
Sawicki Mariusz 6
2. Piotr Janusz 5
Wojciech Kowalczyk 5
Mateusz Wawrzyniak 5
Marcel Tyloch 5
Bartłomiej Niemienionek 5
Gracjan Jarzyński 5
Daniel Capaja 5
Michał Pokorzyński 5
Jakub Basiński 5
Mateusz Madaj 5
Krzysztof florkiewicz 5
Krzysztof Gruszczyński 5
Mateusz Cieślewicz 5
Jakub Maćkowiak 5
Krzysztof Nowak 5
Kornelia Talar 5
Marcin Wiernowolski 5
Katarzyna Dymkowska 5
Magdalena Nowak 5
Przemysław Goździewski 5
Dawid Kasprzyk 5
Krystian Danielski 5
Oskar Gaca 5
3. Filip Chrzanowski 4
Adrian Kaczmarek 4
Rafał Woźniak 4
Damian Nowaczyk 4
Sebastian Staszewski 4
Mateusz Bartkowiak 4
Łukasz Zieliński 4
Mariusz Sikorski 4
Rafał Wilczek 4
Tomasz Klarek 4
Jakub Olejniczak 4
Artur Babicz 4
Eryk Owczarzak 4
Artur Nowak 4
Norman Nowak 4
Dawid Tymosz 4
Hubert Suchorski 4
Mateusz Trzaskawka 4
Kacper Boczkowski 4
Daniel Stołecki 4
Tomasz Szymoniak 4
Beata Mencel 4
Jerzy Nowak 4
Błażej Zieliński 4
Jakub Sobecki 4
Kacper Zimmer 4
Katarzyna Kabacińska 4
Natalia Humbla 4
Mateusz Drankiewicz 4
Daria Lawrenz 4
4. Sławomir Horodecki 3
Adrian Dąbrowski 3
Marek Wiertel 3
Damian Bielerzewski 3
Artur Zbierański 3
Maciej nowacki 3
Tomasz Leśny 3
Damian Szczepaniak 3
Jakub Nowaczewski 3
Rafal Giżycki 3
Rafał Bandura 3
Kacper Franczak 3
Tobiasz Garstka 3
Marcin Dziel 3
Michał Kujawski 3
Kamil Miczyński 3
Sebastian Śniegowski 3
Paweł Kaźmierczak 3
Paweł Janusz 3
Szymański Adrian 3
Jakub Wierzelewski 3
Mateusz Domański 3
Łukasz Konarczak 3
Marek Budnik 3
Mikołaj Woźniak 3
Dawid Cyraniak 3
Daniel Gilas 3
Jakub Niemczewski 3
Patryk Chyła 3
Paweł Kozłowski 3
Maciej Wietrzyński 3
5. Damian Grajczak 2
Dziekański Wiesław 2
Marcin Szkudlarek 2
Grzegorz Wróblewski 2
Szymon Strzyżewski 2
Przemysław Dębowski 2
Jonasz Grześkiewicz 2
Paweł Tubacki 2
Marcin Wrona 2
Adam Łuczak 2
Dawid Pawłowski 2
Klaudia Brauza 2
6. Szymon Przybylski 1

Klasyfikacja generalna niebawem…

11 listopada 2018 | 22:57

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *