Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

To już jest koniec!

To nie jest dobry dzień dla miłośników jazdy na łyżwach. Lodowisko przy ul. Wrzesińskiej zakończyło dziś swoje funkcjonowanie.

Atrakcja, z której można było korzystać od początku grudnia, znów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem (niedługo napiszemy szerzej na ten temat) nie tylko łyżwiarzy, ale i hokeistów amatorów, wśród których było sporo… żużlowców! Nierzadko dwa razy w tygodniu rozgrywali oni swoje mecze, a brylowali na lodzie Mirek Jabłoński, Oskar Fajfer czy Kacper Gomólski.

Nie można zapomnieć, że kolejny raz był do dyspozycji eisstock (gra podobna do curlingu), oraz co niedzielę serwowano Disco Lodowisko.

Jak czytamy na facebookowym profilu lodowiska wszyscy, którzy go obsługiwali bardzo dziękują każdemu, kto je odwiedził: „Już teraz baaaardzo Wam dziękujemy za Wasze towarzystwo, za ciepłe słowa, za pochwały, które otrzymaliśmy w recenzjach, ale również osobiście na lodowisku, dziękujemy, że z nami byliście. Już teraz zapraszamy Was w sezonie kolejnym! A przez cały sezon byli z wami Samanta, Jaro, Krzysiek, Dawid, Patryk, Piotrek  i nasze kasjerki 🙂  Dziękujemy”

08 marca 2018 | 17:52

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *