Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Tomasz Zimoch poprowadzi Galę „Orzeł Gnieźnieńskiego Sportu 2017”!

Do XIII edycji Gali „Orzeł Gnieźnieńskiego Sportu 2017” pozostały już godziny, jako pierwsi możemy oficjalnie zdradzić kto będzie gwiazdą jutrzejszej imprezy! Plebiscyt poprowadzi żywa legenda polskiego dziennikarstwa sportowego – Tomasz Zimoch. Nietuzinkowa postać, dzięki której m.in. lepiej poznaliśmy „Turka, który miał kończyć mecz”.

Jak pisaliśmy już w ubiegłym miesiącu, Ratusz próbował zaprosić byłego komentatora Polskiego Radia dużo wcześniej, jednak zawsze coś stawało na przeszkodzie. – Pana Tomasza chcieliśmy gościć już wcześniej, ale niestety się nie udało. Umówiliśmy się, że do tematu wrócimy i na szczęście w tym roku, już nic nie stanęło na przeszkodzie. Jestem pewien, że ubarwi ona oprawę całej imprezy – mówił SportowemuGnieznu Waldemar Rewers z Urzędu Miasta.

Orły gnieźnieńskim sportowcom, zostaną wręczone podobnie jak przed rokiem, w auli I LO. Impreza rozpocznie się od wręczenia stypendiów, 25. wyróżniającym się młodym zawodniczkom i zawodnikom. Najważniejszym punktem będzie oczywiście ogłoszenie wyników na najlepszego sportowca Gniezna, a także trenera, drużynę, działacza, imprezę i odkrycie roku. O muzyczną oprawę imprezy zadba zespół Tom Bishop.

Już dziś zapraszamy by śledzić jutro wieczorem wydarzenia na naszym portalu. Będziemy błyskawicznie informować o wszystkich rozstrzygnięciach plebiscytu.

25 stycznia 2018 | 14:48

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *