Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Żużlowcy Startu zagrają charytatywnie

W sobotę w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 2 w Gnieźnie odbędzie się Mikołajkowy Mecz Charytatywny. Wezmą w nim udział reprezentacje Car Gwarant Startu Gniezno oraz lokalnych spółdzielców.

W przewidywanym składzie Car Gwarant Startu Gniezno na to spotkanie znaleźli się Mirosław Jabłoński (kapitan), Marcin Nowak, Adrian Gała, Eduard Krcmar, Norbert Krakowiak, Maksymilian Bogdanowicz i Damian Stalkowski. Poza żużlowcami, w rywalizacji wezmą również udział działacze klubu z pierwszej stolicy Polski – Łukasz Łukowski (bramkarz), Przemysław Błachowiak i Arkadiusz Koronka.

Sobotnia impreza rozpocznie się o godzinie 16. Będzie jej towarzyszyć misja wspierania instytucji działających na rzecz osób potrzebujących. Beneficjentem wsparcia jest Powiatowe Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Osobom Bezdomnym i Integracji Społecznej w Gnieźnie DOM.

Oprócz pojedynku piłkarskiego, zaplanowano kilka innych atrakcji – między innymi mecz pokazowy dzieciaków ze szkółki Mieszko Gniezno, prezentacje taneczne dzieci z Centrum Hajdasz, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności oraz kiermasz stroików świątecznych zaprzyjaźnionych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gniezna.

09 grudnia 2017 | 11:23

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *