Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Żużlowcy Startu zagrają charytatywnie

W sobotę w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 2 w Gnieźnie odbędzie się Mikołajkowy Mecz Charytatywny. Wezmą w nim udział reprezentacje Car Gwarant Startu Gniezno oraz lokalnych spółdzielców.

W przewidywanym składzie Car Gwarant Startu Gniezno na to spotkanie znaleźli się Mirosław Jabłoński (kapitan), Marcin Nowak, Adrian Gała, Eduard Krcmar, Norbert Krakowiak, Maksymilian Bogdanowicz i Damian Stalkowski. Poza żużlowcami, w rywalizacji wezmą również udział działacze klubu z pierwszej stolicy Polski – Łukasz Łukowski (bramkarz), Przemysław Błachowiak i Arkadiusz Koronka.

Sobotnia impreza rozpocznie się o godzinie 16. Będzie jej towarzyszyć misja wspierania instytucji działających na rzecz osób potrzebujących. Beneficjentem wsparcia jest Powiatowe Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Osobom Bezdomnym i Integracji Społecznej w Gnieźnie DOM.

Oprócz pojedynku piłkarskiego, zaplanowano kilka innych atrakcji – między innymi mecz pokazowy dzieciaków ze szkółki Mieszko Gniezno, prezentacje taneczne dzieci z Centrum Hajdasz, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności oraz kiermasz stroików świątecznych zaprzyjaźnionych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gniezna.

09 grudnia 2017 | 11:23

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *